کی زنگ | ناشناس یاب و ضد مزاحم

کی زنگ | ناشناس یاب و ضد مزاحم

نسخه ۳.۵.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

مواقع زیادی اتفاق افتاده که تماسی ناشناس داشته‌ایم و مجبور شده‌ایم  به شخص تماس گیرنده زنگ بزنیم تا خود را معرفی کند  و یا شخصی مزاحم‌مان شده و می‌خواستیم نام او را بدانیم، یا در فکر این بوده‌ایم که چه می‌شد تا بعضی از شماره‌‌های مزاحم به صورت خودکار رد می‌شدند.

اس ام اس های ناشناسی دریافت کرده ایم که حاوی متنی بوده اند که برنده جایزه ای شده ایم ولی نمیدانستید که این شماره اسپم (هرزنامه ) هست یا نه.

همه ما روزانه پیامک‌ها و تماس‌های بسیاری از افراد ناشناس دریافت می‌کنیم، کی‌زنگ به ما کمک می‌کند که این افراد را بشناسیم، و اگر مزاحم‌مان شوند تماس آنها را مسدود کنیم.

این برنامه از اطلاعات مخاطبین برای نمایش نام آن ها در تماس های دریافتی و بهبود کیفیت سرویس ارائه شده استفاده میکند ولی کی زنگ از این اطلاعات نه برای جست و جو  توسط کاربر و نه برای انتشارعمومی استفاده نخواهد کرد.

ویژگی ها :

1: نمایش نام تماس های ناشناس خروجی : اگر شما با شخص ناشناسی تماس بگیرید  آن شخص در لیست مخاطبین شما نباشد ، کی زنگ نام آن فرد را به شما نشان خواهد داد .

2: نمایش نام تماس های ناشناس خروجی : اگر شما با شخص ناشناسی تماس بگیرید  آن شخص در لیست مخاطبین شما نباشد ، کی زنگ نام آن فرد را به شما نشان خواهد داد .

3: جست و جوی شماره های ناشناس : این امکان وجود دارد که شما دو گوشی تلفن همراه داشته باشید و یکی از گوشی ها هوشمند نباشد و یا سیستم عامل اندروید بر روی آن نصب نباشد. در این صورت با استفاده از جستجو میتوانید شماره های ناشناسی که در دیگر گوشی شما وجود دارد را نیز شناسایی کنید.

3: ضبط تماس ها : در زمان تماس، کی زنگ به صورت خودکار شروع به ضبط مکالمه تلفنی خواهد کرد . بعد از تماس میتوانید از تماس های ضبط شده استفاده کنید. اگر مایل به فعال یا غیرفعال سازی این امکان باشید میتوانید از قسمت تنظیمات برنامه اقدام کنید.

4: تماس های آفلاین : اگر شما تماسی داشته اید وآفلاین بوده اید ، بعد از آنلاین شدن کی زنگ نام تماس گیرنده را به شما نشان خواهد داد.

5: نمایش نام پیامک های ناشناس : به غیر از تماس ها ، برنامه نام اس ام اس های ناشناس را هم به شما نمایش خواهد داد.

6: نمایش نام برای مخاطبین موجود : اگر مایل باشید کی زنگ نام تماس گیرنده ای که در لیست مخاطبین شما وجود دارد را هم نشان می دهد.

7: بررسی مجدد شماره ناشناس : اگر تماسی دریافت کرده اید که کی زنگ نامی برای آن شماره شناسایی نکرده ، میتوانید بعد از مدتی دوباره نسبت به درخواست نام از طریق برنامه اقدام کنید.

8: رد تماس مزاحمین : اگر مایل باشید میتوانید شماره ای را مزاحم اعلام کنید تا در هنگام تماس ورودی برنامه به طور خودکار آن شماره را رد کند.

9: رد تماس مزاحمینی که کی زنگ اعلام کرده : در صورت فعال کردن این امکان کی زنگ تماس هایی را که خود مزاحم شناسایی کرده را رد خواهد کرد.

10: تعداد مزاحمت : امکان مشاهده تعداد مزاحمت هایی که شماره دریافتی شما برای دیگران ایجاد کرده.

 

logo-enamad logo-samandehi