قرآن  (افلاین)

قرآن (افلاین)

نسخه ۲.۰
۲
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۹
مگابایت
حجم

                     💖بسم الله الرحمن الرحیم💖

رنامه ای که حجم کمتری داشته باشد قطعا اجرای آن در گجت آسان خواهد بود و ما نیز در این اپلیکیشن سعی کردیم حجم برنامه را به حداقل برسانیم، تا همه ی کاربران عزیز بتوانتد روی پلتفرم های مبتنی بر سیستم عامل اندروید خود نصب نمایید.

 

 

 

قرآن کتاب مقدس دین اسلام است و در باور مسلمانان سخنان خداست که به صورت وحی از سوی او توسط جبرئیل بر پیامبر اسلام، محمد بن عبدالله، نازل گردیده است. مسلمانان، قرآن را بزرگترین معجزهٔ محمد و روشن‌ترین دلیل بر پیامبری او می‌دانند. قرآن اصلی‌ترین منبع وحی در اسلام به شمار می‌آید و به زبان عربی است. کلمهٔ قرآن در لغت به معنی «قرائت کردن» و «خواندن» است و مسلمانان معمولاً به آن با عناوینی مانند «قرآن کریم» و «قرآن مجید» اشاره می‌کنند. قرآن به ۳۰ جزء تقسیم شده و ۱۱۴ سوره دارد.

 

 

 

محتوای قرآن در مورد خدا بر توحید و یگانگی او تأکید دارد. قرآن خدا را به انسان نزدیک‌تر از رگ گردنش می‌داند، رابطهٔ انسان با خدا را بی‌نیاز از واسطه می‌داند و انسان را به تسلیم دربرابر امر خدا فرمان می‌دهد. قرآن پدیده‌های طبیعی را نشانه‌هایی (آیات) برای خدا می‌شمارد؛ دین و حقیقت را یکی می‌داند و تنوع ادیان را حاصل تنوع در مردم می‌داند. قرآن قوانین و حقوق در جامعهٔ اسلامی را نیز تعریف می‌کند. قرآن مؤمنان را به جهاد در راه خدا می‌خواند و آنان را به نیکوکاری، به ویژه در مورد مسکینان و یتیمان فرا می‌خواند.

 

 

 

امکانات برنامه :

 

 

 

✔ امکان جستجوی فارسی و عربی 

 

 

 

✔ امکان اشتراک گذاری متن سوره ها

 

 

 

✔ امکان اضافه کردن به بخش علاقه مندی ها 

 

 

 

✔ امکان تغییر اندازه قلم توسط کاربر 

 

 

 

✔  امکان تغییر نوع قلم 

 

 

 

✔ امکان تغییر دلخواه رنگ متون

 

 

 

✔ امکان اشتراک گذاری برنامه

 

 

 

و صدها امکان دیگر

logo-enamad logo-samandehi