قوانین خاص آزمونی (پیشرفته)

قوانین خاص آزمونی (پیشرفته)

نسخه ۰.۱.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۸
مگابایت
حجم

اپلیکیشن قوانین خاص آزمونی (پیشرفته)، برنامه ای جهت آماده سازی داوطلبین آزمون های حقوقی مختلف می باشد. این برنامه متشکل از قسمت های مختلفی بوده که به داوطلبین کمک خواهد نمود نیازهای خود را در رابطه با قوانین خاص و عام، آرای وحدت رویه، نظریات مشورتی، پرسش های چهار گزینه ای و بزودی نکات آزمونی بر طرف سازند.

متن قوانین (با آخرین اصلاحات و الحاقات)، آرای وحدت رویه و نظریات مشورتی از سایت های رسمی منتشرکننده استخراج شده است. از جمله این سایت ها، سایت روزنامه رسمی کشور می باشد. موارد مذکور به صورت کاملاً مستقل و تفکیک شده بر اساس موضوع درج شده اند. در این برنامه قوانین دارای اهمیت آزمونی بیشتر به صورت کامل و قوانین دارای اهمیت آزمونی کمتر به صورت گزیده مواد تدوین شده اند.

سؤالات استفاده شده در این برنامه بر اساس سؤالات سنوات گذشته منتشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور و سایر نهادهای مربوطه بوده و در آینده نیز سؤالات تالیفی به آن اضافه خواهد گردید. آزمون های استفاده شده در این برنامه عبارتند از: آزمون وکالت (کانون وکلای دادگستری و مرکز وکلای قوه قضائیه)، قضاوت، سردفتری اسناد رسمی، ارشد و دکتری می باشد. پرسش های چهار گزینه ای در ذیل هر کدام از مواد قوانین با پاسخنامه کلیدی درج گردیده است.

در بخش نکات آزمونی، در آینده مهمترین نکات هر یک از قوانین به صورت تفکیک شده قرار خواهد گرفت.

بخش جستجوی به صورت کاملا دقیق تنظیم شده و می توانید کلمات مورد نظر خود را در متن قوانین، آرای وحدت رویه، نظریات مشورتی و پرسش های چهار گزینه ای در آن بیابید.

در بخش فروشگاه فایل نیز می توانید آزمون های مختلف برگزار شده در دوره های پیشین را دریافت نمایید.

در بخش اخبار حقوقی نیز می توانید آخرین خبرهای این حوزه را در برنامه مطالعه نمایید.

در نسخه رایگان برنامه، در بخش قوانین خاص صرفا قانون مسئولیت مدنی ۱۳۳۹، در بخش آرای وحدت رویه، نظریات مشورتی، نکات آزمونی فقط سرفصل حقوق مدنی قابل دسترسی است.

با ارتقا برنامه به نسخه کامل می توانید از تمام امکانات آن استفاده نمایید و به همه صفحات دسترسی داشته باشید. صرفا کافیست یک بار و برای همیشه هزینه آن را پرداخت کنید.

در صورت هرگونه سؤال، پیشنهاد یا انتقاد در رابطه با اپلیکیشن می توانید یا از طریق بخش «تماس با ما» از داخل برنامه یا از طریق «نظرات» برنامه کافه بازار اقدام نمایید.
کلیدواژه‌ها: قوانین_خاص،قوانین_عام،نظریات_مشورتی،آرای_وحدت_رویه،پرسشهای_چهارگزینه_ای،سوالات_آزمونهای_وکالت_قضاوت_ارشد_دکتری،نکات_آزمونی،قانون_اساسی،قانون_مدنی،آیین_دادرسی_مدنی،قانون_تجارت،قانون_مجازات_اسلامی،آیین_دادرسی_کیفری،مجلس_شورای_اسلامی،قوه_قضائیه،قوه_مجریه،آیین_نامه_اجرایی

logo-enamad logo-samandehi