دعای قاموس+خواص

دعای قاموس+خواص

نسخه ۱
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۳
مگابایت
حجم

بسمی تعالی


این برنامه با شماره ثبت  20132742 ثبت گردیده


خواص این دعا:


بل از هرچیز، خواص دعای سیفی صغیر را متذکر می شویم:


 


1. از علی ـ علیه السّلام ـ نقل شده است. هرکس دِین و قرض داشته باشد و این دعا را به جهت ادای دین بخواند خدای تبارک و تعالی از خزانة غیبش دین او را اداء نموده، و او آسوده گردد.


 


 


2. هرکس آن را در سفر یا حضر بخواند آفتی به او نرسد.


 


 


3. و اگر دعا را نوشت و با خودش حمل کند، از شرّ دشمن و دزد و راهزن و هر مفسدی در امان باشد. و اگر این دعا را با شکر یا آبی که از نهری جاری برداشته اند، بخواند و آن را بخورد، باب سعادت بر روی او گشوده شود و اسباب سفر برایش به بهترین وجه فراهم گشته و همنشینی نیک قرین او گردد.


 


 


4. خواندن این دعا موجب رستگاری در دو جهان می گردد.


 


 


و باز از آن حضرت نقل شده است که فرمودند:در اثنای خواندن دعای سیفی مُلهِم به این حکمت شدم و دانستم که هر خاصیتی در دعای سیفی کبیر است در این کلمات نیز هست.


 


 


5. عرفاء می فرمایند:هرکس این کلمات (دعای سیفی) را هر روز یک بار بخواند، از سرّ توحید چیزی بر او منکشف گردد که «لا عینٌ رأت، و لا اُذُن سمعمت» [11] یعنی هیچ چشمی نبیند و هیچ گوشی نشنود . و هرکس صدبار بخواند، صاحب کشف(مکاشفه) می گردد و از اهل یقین می شود. و این کلمات شریفه به جهت داشتن مقاصد و مضامین عالیه توحیدی، تأثیر بسزایی در دل آدمی دارد. و اگر بعد از دعای سیفی کبیر[2] خوانده شود در سرعت اجابت بسیار مجرّب است


 


این برنامه دعای قاموس با صوت زیبا که البته صوت  به درخواست کاربر قابل دانلود هست (با توجه به خواست خود کاربر)


دارای تنظیمات فونت و اندازه


دارای توصیحات کامل در باره این دعا

logo-enamad logo-samandehi