مهندس کپی

مهندس کپی

نسخه ۱.۹.۳
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۴
مگابایت
حجم

ذخیره و ارسال سریع متن های تلگرام،وایبر،واتس‌اپ،تیک تاک،لاین و ...


رایگان شد!


امروزه ما وقت بیشتری برای برنامه‌های شبکه‌های اجتماعی میگذاریم و روزانه با صدها متن و محتوای زیبا برخورد می‌کنیم؛ بارها پیش اومده قصد ذخیره و یا به ذهن سپردن اون متن رو داشته باشیم اما هم اکنون برنامه مهندس کُپی امکان ذخیره میلیون‌ها متن همراه با دسته بندی و پشتیبان گیری را برای شما محقق کرده است؛ همچنین امکان ارسال پشت سر هم متن ها را به صورت دستی در گروه های مختلف را دارا می‌باشد (آیکن شناور)


نحوه کار برنامه چجوریه؟
هر متنی ، هر جایی ، هر وقت که دیدی و ازش خوشت اومد کافیه اون متن رو کپی کنی تا برنامه ما متوجه بشه و یه پنجره کوچیک به شما نمایش بده، تا بتونید ذخیره،عدم ذخیره و دسته بندی اون متن رو مدیریت کنید! به همین راحتی...


مهندس کُپی رو هنوز نصب نکردی؟
پس امکانات برنامه رو بخون تا نظرت عوض بشه!
با امکانات بی‌نظیر:آیکن شناور، پشتیبان‌گیری و بازگردانی، جستجوی هوشمند، تنظیمات، علاقه مندی، ایجاد، تغییر و حذف دسته بندی‌ها ؛ همچنین اضافه،حذف،ویرایش،کپی و اشتراک گذاری متن‌ها!


1-آیکن شناور: این قابلیت باعث دسترسی آسان به متن های کپی شده می گردد؛ به این صورت که یک آیکن کوچک همیشه بر روی صفحه نمایش قرار گرفته و با کلیک بر روی آن آخرین متن های کپی شده قابل مشاهده و آماده ارسال رگباری به گروه ها و پی وی ها میباشد!
2-پشتیبان گیری و بازگردانی: اگر نگران از دست دادن اطلاعات و متن های موجود در برنامه هستید، این قابلیت برای شما طراحی شده! با استفاده از پشتیبان گیری(Backup) می توانید یک نسخه کپی از بانک اطلاعاتی برنامه در حافظه داخلی ذخیره کرده و در زمان نیاز، آن را بازگردانی(Restore) کنید!
3-ذخیره میلیون‌ها متن در برنامه: این برنامه با الگوریتم های پیشرفته توانایی نگهداری و خواندن میلیون‌ها متن را دارا می‌باشد؛ پس نگران هنگ کردن گوشی خود نباشید!
4-جستجوی هوشمند: این قابلیت در برنامه به صورت هوشمند ساخته شده است؛ به صورتی که اگر از جستجو صفحه اصلی برنامه استفاده کنید در همه متن های موجود در بانک اطلاعاتی جستجو می کنید، و اگر از جستجوی درون یک دسته بندی استفاده کنید فقط در همان دسته جستجو می شود. (این مورد شامل صفحه علاقه مندی ها هم می شود)
5-تنظیمات و شخصی سازی: با استفاده از این قسمت شما می توانید فونت و سایز متون را تغییر دهید ، سرویس برنامه را فعال یا غیرفعال کنید و پنجره پاپ آپ را قابل نمایش یا مخفی کنید.
6-علاقه مندی: اگر متنی را بیشتر از بقیه دوست داشتید، می توانید آن را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید. (می توانید متن های مورد علاقه خود را ویرایش،حذف،کپی و به اشتراک بگذارید)
7-مدیریت دسته بندی‌ها: با لمس طولانی بر روی هر دسته بندی می توانید دسته بندی ها را ویرایش یا حذف کنید.  همچنین برای ایجاد یک دسته جدید برو روی دکمه + در صفحه اصلی کلیک کنید.


 


 


 


کلمات کلیدی:


نرم افزار تلگرام ، دستیار تلگرام، کپی تلگرام ، دستیار کپی، کپی متن، کپی ، ذخیره کلیپبورد ، کلیپبورد ، کلیپ بورد ، گروه تلگرام ، کانال تلگرام ، گروه تلگرام ، کانال، هک تلگرام ، هک تلگرام ، تلگرام فارسی ، دستیار تلگرام ، ربات تلگرام ، تلگرام ، دانلود تلگرام ، telegram ، channel , bot , telegram group , telegram gp , ذخیره متن ، برنامه یادداشت ،ذخیره کپی ، یادداشت برداری ، برنامه ذخیره متن ، memo


 

logo-enamad logo-samandehi