فکس اینترنتی - FAX.IR

فکس اینترنتی - FAX.IR

نسخه ۷.۰.۲
۲۰
هزار
نصب فعال
کسب و کار
دسته
۴۵
مگابایت
حجم

سرویس فکس اینترنتی FAX.IR به شما امکان ارسال و دریافت فکس در هر مکان و هر زمان توسط موبایل (و تبلت) و یا سایت WWW.FAX.IR را می دهد.

قابلیت ها:

- ارسال و دریافت فکس در هر مکان و هر زمان
- اسکن متون با دوربین موبایل، افزودن متن و ارسال به دستگاه فکس
- دسترسی به بایگانی حساب کاربری FAX.IR
- امکان forward و reply فکس های دریافتی به فکس سنتی
- بهره گیری از phonebook موبایل جهت ارسال سریع فکس
- ارسال به تلفکس: با فعال‌سازی این قابلیت (در قسمت ارسال فکس)، پس از برقراری ارتباط با مقصد، ابتدا متنی برای اطلاع از درخواست ارسال فکس گویش شده و پس از زدن کلید استارت فکس ارسال می‌گردد
- ارسال فکس بر اساس برنامه زمانبندی: امکان ارسال فکس بر اساس تاریخ و ساعت برنامه‌ریزی شده توسط کاربر مقدور می‌باشد
- ارسال مجدد فکس‌های ارسالی ناموفق: در صورت فعال‌سازی این قابلیت فکس های ارسالی ناموفق چندین بار در بازه های زمانی مختلف مجدداً ارسال می‌گردد

در رسانه‌ها

معرفی و دانلود برنامه Fax.ir ؛ ارسال و دریافت فکس با موبایل

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، فرایند ارسال و دریافت فکس نسبت به گذشته بسیار آسان‌تر شده است. به طوری که در حال حاضر به منظور انجام این فرایند نیازی به دستگاه فکس نخواهید داشت و تنها با استفاده از گوشی هوشمند خود می‌توانید در هر زمان و مکان نسبت به ارسال و یا دریافت فکس اقدام نمایید. اپلیکیشنی که چنین امکان را برایتان فراهم می‌کند، Fax.ir نام دارد.

راه حلی کاربردی برای ارسال و دریافت فکس

با خواندن تیتر متوجه شده‌اید که با یک برنامه ارسال و دریافت فکس مواجهید و احتمالا برایتان این سوال پیش آمده که؛ "مگر هنوز هم کسی از فکس استفاده می‌کند؟"، واقعیت این است که هنوز بسیاری از ادارات دولتی و بعضی از دفاتر از فکس استفاده می‌کنند و مراجعه کنندگانی که کارشان به این مراکز گیر می‌کند، برای ارسال فکس با مشکلات بزرگی مواجه می‌شوند. اما فکس اینترنتیT مخصوصا بر روی گوشی، مشکلات شما را به کل حل خواهد کرد.

نقد و بررسی FAX.IR

با پیشرفت دنیای ارتباطات، محدودیت های زمانی و مکانی از پیش رو برداشته شد و این موضوع نقش مهمی در رونق دادن به کسب و کارها ایفا کرد. یکی از مرسوم ترین روش های برقراری ارتباط بین سازمان ها، استفاده از فکس میباشد که همه ما مزیت های آن را میدانیم. برنامه اندرویدی “FAX.IR” ابزار مناسبی برای ارسال و دریافت فکس به روشی نوین و در بستر فضای مجازی است که در ادامه آن را معرفی، نقد و بررسی میکنیم.

دستگاه فکس در گوشی شما!

همه ما با مشکلاتی همچون خرابی دستگاه های فکس،سرعت پایین آنها و اتمام رول دستگاه و از این قبیل محدودیت ها در سیستم ارسال و دریافت فکس آشنایی داریم.اگر شما هم دوست دارید بدور از این مشکلات فکس های خود را از روی تبلت و گوشی خود ارسال و دریافت کنید، با ما در بررسی اپ Fax.ir همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi