پدر کسب و کار

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۳٫۸ مگابایت
نسخه 1.3
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

یک وقت جلوى شما یک سبد سیب مى آورند. شما اول براى نفر کناریتان بر مى دارید، دوباره بعدى را به نفر بعدى می دهید، دقت کنید تا زمانی که براى دیگران بر مى دارید سبد مقابل شما می ماند ولى حالا تصور کنید همان اول کار براى خود بردارید، میزبان سبد را به طرف نفر بعد شما مى برد. نعمتهاى خدا اینطور است، سبد را مقابل خود با بخشش نگه دارید.
در کسب و کار به خصوص کسب و کار اینترنتی به همین صورت و منوال است. زمینه کاری برای شما فراهم شده است. شما این نوع فعالیت را به دیگران هم سفارش میدید و یا آموزش لازم را  ارائه میدید.  شخص مورد نظر با رضایتمندی از کسب و کار معرفی شده توسط شما دوست خود که مشتری بعدی شماست را به شما معرفی می کند و باز مشتری دوم شما با رضایت مندی از کسب و کار ارائه شده توسط شما مشتری بعدی که آشنا و یا دوست خود هست را به شما معرفی می کند و این زنجیره ادامه دارد.
پس با آموزش و یادگیری کسب و کار صحیح و همچنین چگونگی ارتباط برقرار کردن با مشتری خود و همچنین ارائه خدمات کارآمد مشتری های همیشگی را برای خود نگهداشته و به صورت مستمر و دائم حتی در زمان بحران و رکود بازار به کار خود ادامه دهید.


نرم افزار اندرویدی پش رو سبد سیبی است از برکات خداوند برای پیشبرد در کار و تجارت و کسب و کار صحیح و منطقی
 


در این برنامه سعی شده مطالب مفید در مورد بازار و بازاریابی . مطالب مفید و راه کارهای کسب و کار و همچنین کسب و کار های اینترنتی و همچنین بازاریابی شبکه ای درج شود که به مرور زمان مطالب جدیدتر و مفید تری به این برنامه افزوده میشه.


اول مطالب را بررسی و سپس نسبت به خرید این برنامه اقدام کنید


دوستان گرامی اگر از این برنامه راضی بودید سعی کنید منتشر کنید تا از برکات خداوند و مطالب مفید این برنامه دوستان دیگر هم استفاده بهینه ببرند.


بیایید همه با هم موفقیت را تجربه کنیم

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه