ابر شعر های یاس

ابر شعر های یاس

نسخه ۱.۰
+۲۰۰
نصب فعال
تفننی
دسته
۳
مگابایت
حجم

ابر شعر های یاس...
کاری از مهدی رفیعی...

تو موسیقی امروز که محتوای شعر ها زیاد برای خواننده ها مهم نیست! یاسر بختیاری با شعر هاش بعد از هر آهنگ هواداران رپ رو انگشت به دهن میکنه...
همه میدونن این شاعر فوق العاده که حالا دیگه زیر زمینی نیست و چند وقت پیش هم برای تیزر یکی از فیلم ها خونده شعر های زیبا و پر محتوایی رو میگه و میخونه

یاسر بختیاری در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد .

پس از مرگ ناگهانی پدرش ، یاس با پذیرش مسئولیت خانواده و مراقبت از آنها مواجه شد . با بدهی هایی که پدرش برجا گذاشته بود به سختی قادر بود که از عهده خانواده و مخارج زندگی بر آید . یاس در سن 18 سالگی مجبور شد تمام آرزو های دانشگاه خود را کنار بگذارد و دانشگاه را ترک کند و شروع به کار نمود تا از کل خانواده حمایت نماید .

این مقارن با زمانی بود که او شروع به نوشتن شعر نمود و سپس شعرها رابه موسیقی تبدیل کرد . این اولین راهی بود که او را با ذهن و فکر پدرش نزدیک میکرد . پس از زلزله بم در ایران ، یاس از جان باختن بسیاری از مردم ایران ( تقریباً 50 هزار نفر ) در این حادثه ، به شدت ناراحت شد و او آهنگ " بم " را برای اولین بار نوشت و این آغاز حرفه خوانندگی او بود.

او تشخیص داد که از طریق موسیقی رپ می تواند به مردم نزدیک شود و می تواند به سادگی و ساده تر از تمام فرم های موسیقی که فقط شامل چند دسته خواننده و شعر است تمام منظور خود را بیان کند .

logo-enamad logo-samandehi