انسان دوستی

انسان دوستی

نسخه ۰.۲.۱
۱۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۳
مگابایت
حجم

اپلیکیشن موبایل انسان دوستی

یک اپ کم حجم موبایلی برای انجام انواع کارهای خیر و انسان دوستانه

برنامه موبایل انسان دوستی با هدف انسان دوستی و کمک به انسان ها طراحی و ارائه شده است .

همه کارهای خوب در یک برنامه کوچک موبایلی جمع شده اند تا به شما کمک کنند هر روز یک کار کوچک انسان دوستانه انجام دهید و از انجام کار خوب خود لذت ببرید .

اگر نیازمند هستید .... به این اپلیکیشن مراجعه کنید و در قسمت " من نیازمند هستم " فرم مربوطه را پر کنید ، مددکاران ما با شما تماس گرفته و در صورتی که حداقل شرایط مورد نظر را داشته باشید ، تحت پوشش قرار می گیرید و به صورت منظم از شما حمایت می گردد.

اگر نیکوکار و خیر هستید .... به این اپلیکیشن مراجعه نمایید و در قسمت " من خیر هستم " فرم مربوطه را پر کنید ، مددکاران ما با شما تماس گرفته و در هر زمینه ای که تمایل داشته باشید ( کمک مالی ، کمک کالایی ، کمک معنوی ، کمک فکری و ... ) می توانید با انسان دوستی همکاری کنید .

امکان کمک مالی به پروژه ها و کمپین های انسان دوستانه با اهداف تعریف شده وجود دارد .

کمک های مالی به صورت آنلاین و با استفاده از کارت بانکی و رمز دوم قابل دریافت می باشد .

شفافیت کامل اولین و مهمترین اولویت انسان دوستی است ، ما تلاش می کنیم تا جزئیات و مستندات کامل کمک های حامیان گرامی را در اختیار آنان قرار دهیم .

انسان دوستی در نظر دارد با استفاده از اساتید روانشناس و جامعه شناس دانشگاه های معتبر کشور ، اصولی ترین و علمی ترین راه های کمک به نیازمندان واقعی را انتخاب کرده و حمایت های حامیان گرامی را در این زمینه استفاده نماید .

گالری عکس منتخب کمک های ارائه شده انسان دوستی جهت آشنایی بیشتر علاقه مندان در اپلیکیشن قرار گرفته است .

اپلیکیشن موبایلی انسان دوستی در مرحله اولیه شروع به کار خود می باشد و امیدواریم بتوانیم با همکاری و کمک و پیشنهادات و انتقادات شما هموطنان عزیز روز به روز این برنامه رو کامل تر و گسترده تر کنیم .

تمامی افرادی که فکر می کنند به هر نحوی می توانند با ما همراه باشند و در هر زمینه ای به این گروه کمک کنند ، می توانند با شماره تماس و تلگرام ( 09301151221 ) یا ایمیل ( EnsanDoosti.com@Gmail.com) ارتباط برقرار نمایند.

دستان پر مهر شما را به گرمی می فشاریم ...

 

logo-enamad logo-samandehi