آموزش زبان با آهنگ های انگلیسی 1

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۱٫۸ مگابایت
نسخه 1.7
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

آموزش زبان انگلیسی با ترانه های انگلیسی. به موسیقی گوش دهید، لذت ببرید، با کلمات جدید آشنا شوید، مهارت های شنیداری خود را افزایش دهید و در نهایت سطح زبان خود را تقویت کنید.

نکته: ارتقا برنامه (و یا حذف آن) اثری بر روی آهنگ های تاکنون دانلود شده،خریدهای قبلی تان و یا دفترچه لغات شخصی تان ندارد.در این اپلیکیشن مهارت شنیداری خود را بالا ببرید و واژه های جدید و پرکاربرد را به راحتی به ذهن بسپارید.

در هر درس یک آهنگ را گوش دهید، متن ترانه را به همراه ترجمه مشاهده کنید. سپس کلمات آن درس را مرور کنید. کلمات مورد نظرتان را به دفترچه لغاتتان اضافه نمایید. در آخر به سوالات کوییز که برای بالا بردن مهارت شنیداری شماست، پاسخ دهید.
لیستی از آهنگ های معروف همراه با لینک دانلود، متن ترانه ، ترجمه، کلمات مهم هر ترانه و سوالات کوییز برای هر درس.

آهنگ هایی سطح بندی شده و مناسب آموزش زبان انگلیسی از:
Pink Floyd , Eagles, James Blunt , John Lennon, ColdPlay, Anathema
, Andy Williams , Athlete , Blackfield , Eric Clapton , Modern Talking, Hoobastank George StraitJohnny Cash , Michael Andrews, Red, Plaine White T's , John Cale , Robbie Williams ,Queen , Led Apple , Bob Dylan , Boyce Avenue ,3 Doors Down , ...

تغییرات آخرین نسخه

افزودن سطح جدید با 30 ترانه جدید

رفع مشکل صفحه خالی در سطح جدید

بروز رسانی لینک های دانلود

تنظیم کردن بعضی از سولات کوییز ناهماهنگ

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • پرداخت از طریق بازار
  • خواندن کارت حافظه

در رسانه‌ها

معرفی و بررسی برنامه آموزش زبان با آهنگ های انگلیسی

اپلیکیشن آموزش زبان با آهنگ های انگلیسی با سایر اپلیکیشن های عرضه شده در زمینه آموزش زبان تفاوت دارد، چرا که کاربران می‌توانند با گوش دادن به موسیقی مهارت‌های شنیداری و زبان انگلیسی خود را توسط این برنامه تقویت کنند و با لغات پرکاربرد این زبان آشنا شوند.

آموزش زبان با آهنگ‌های انگلیسی

همواره یکی از دغدغه‌های انسان‌ها، یادگیری زبان‌های دیگری است که به آن‌ها در پیشرفت و رسیدن به هدف‌هایشان کمک کند. در این راستا، تا به حال راه‌های زیادی پیشنهاد شده، اما یادگیری زبان با موزیک و آهنگ، به عنوان ساده‌ترین راه معرفی می‌شود.

لذت موسیقی دلنشین با طعم آموزش زبان انگلیسی!

اپلیکیشن ” آموزش زبان با آهنگ ” یکی از این شیوه های خلاقانه است که توانسته در مدتی کم مورد استقبال طیف وسیعی از مخاطبان قرار بگیرد.توسعه دهندگان این اپلیکیشن آنچنان حرفه ای وبی نقص کار کرده اند که می توان با مطالعه ویژگیهای این اپلیکیشن، از نحوه عملکرد آنها الگو گرفت :