الکترونیک به زبان ساده!

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۱۰۰+
حجم ۹٫۶ مگابایت
نسخه 4.0

توضیح

⭐️⭐️ نسخه چهارم برنامه  منتشر شد ⭐️⭐️


⭐️مژده به تمامی علاقمندان به دنیای شگفت انگیز الکترونیک …


⭐️با برنامه الکترونیک به زبان ساده ، الکترونیک را به صورت اصولی و کاربردی فرا خواهید گرفت!


⭐️اصولی ترین و کاربردی ترین در نوع خود


آیا میخواهید با قیمتی بسیار کمتر از یک کتاب چاپی با الکترونیک کاربردی آشنا شوید؟


آیا به دنبال برنامه ای باکیفیت و اصولی در این زمینه هستید؟


آیا می دانید برای شرکت در دوره های فقط یک بخش از این برنامه چقدر باید هزینه کنید؟


⭐️برنامه ای اصولی ، کاربردی و آموزشی ، قابل استفاده برای :  افراد فنی ، تعمیرکاران ، دانشجویان ، کارآموزان ، دانش آموزان ، علاقمندان به الکترونیک و...


⭐️هدف از این برنامه آشنایی اولیه و اصولی علاقمندان به الکترونیک می باشد ، بطوری که بدون داشتن هیچ پیش زمینه اطلاعاتی بتوانند قطعات ، تجهیزات و لوازم مربوطه را شناخته و سپس با تلاش و کنجکاوی خود،در این مسیر گام بردارند.


⭐️با توجه به آموخته ها ، تجارب مرتبط و علاقه شخصی ام به علم الکترونیک،  محتوا و راهنمایی های این برنامه را به دور از هرگونه مبحث پیچیده الکترونیک تهیه کرده و تنها شرط استفاده مفید از محتوای این برنامه را " علاقمندی " شما نسبت به دنیای الکترونیک می دانم ، حتی بدون داشتن کوچکترین پیش زمینه ای از الکترونیک!


⭐️این برنامه در شش بخش اصلی زیر تهیه شده است:


⭐️به دلیل طولانی شدن فهرست مطالب هر بخش فقط توضیحات کوتاه هر بخش را داده ام ، تصاویر برنامه گویای کیفیت و محتوا می باشد.


⭐️بخش مفاهیم پایه و آموزش های کاربردی


( شامل اطلاعاتی که قبل از آشنایی با قطعات الکترونیک و هرگونه کار عملی باید از آنها آگاه باشید همچنین آشنایی با طراحی و روش های فیبر مدار چاپی به همراه معرفی برترین نرم افزارهای شبیه ساز و طراحی مدارچاپی و...)


⭐️بخش قطعات یک و دو


( در این بخش ها شما  با کاربردی ترین و متداول ترین قطعات به صورت تصویری همراه با علائم قطعه و توضیحات درباره ساختمان و  وظایف قطعه آشنا خواهید شد.


⭐️بخش تجهیزات ، لوازم و ابزارهای کاربردی


(بخشی مفید که برای  کارهای عملی موفق باید از آن آگاه باشید ، شامل آشنایی تصویری  و توضیحی درباره تجهیزات آزمایشگاهی و اندازه گیری و لوازم و ابزارهای کاربردی)


⭐️بخش عیب یابی و تست قطعات الکترونیک


( در این بخش با اصول عیب یابی ، نکات ، روش ها و اصول مهم ، معرفی تمام تجهیزات لازم برای راه اندازی یک کارگاه الکترونیک و  همچنین با تست و عیب یابی قطعات متداول الکترونیک آشنا می شوید )


⭐️بخش کارگاه عملی الکترونیک


( در این بخش به صورت تصویری با نمادها ، رنگ مقاومت ها و خواندن آنها ، نقشه خوانی مدارات ، قطعه شناسی عملی ، شماتیک مدارات عملی و... آشنا خواهید که نقش یک کارگاه عملی از آنچه در این برنامه فرا گرفته اید را دارد)


⭐️شاد باشید⭐️


تغییرات آخرین نسخه

تغییر رابط کاربری برنامه

تغییرات جزئی در برنامه