دکتر118

دکتر118

نسخهٔ ۱.۰
+۵۰۰
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم
دکتر118

دکتر118

یعقوب قلیچی
نسخهٔ ۱.۰
+۵۰۰
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

در این برنامه اطلاعات پزشکان از جمله اطلاعاتی مانند تخصص پزشک، بیمه های طرف قرارداد، خدمات قابل ارائه در مطب، آدرس، شماره تلفن و هر گونه اطلاعاتی که لازم می باشد  قرار گرفته است. شما می توانید بعد از یافتن پزشک مورد نظرتان برای ایشان، سوال ثبت کنید، در صورتیکه قبلا پزشکتان بوده نظرتان را راجع به عملکردشان ثبت کنید و حتی می توانید نوبت دهی و ویزیت آنلاین داشته باشید. ضمنا اطلاعات جامع  بیش از هزار داروی مختلف (موارد مصرف ، موارد منع مصرف، تداخل دارویی، عوارض جانبی و ... )و تفسیر جواب آزمایش( دسته بندی انواع آزمایشات پزشکی و  آمادگیهای لازم قبل از انجام آزمایشات و ... )  را هم می توانید  بطور رایگان در اختیار داشته باشید. همچنان از نظرات و پیشنهادات شما همراهان گرامی، استقبال می کنیم.


جستجوی پزشک


شما می توانید پزشک مورد نظر خود را بر اساس نوع تخصص، علایم بیماری، بیمه ها، شهر پزشک و در صورتی که پزشک را می شناسید بر اساس نام و نام خانوادگی پزشک، آنها را پیدا کرده و به اطلاعاتی که برای آنها ثبت شده است، دسترسی داشته باشید.
ثبت سوال


برای ثبت سوال و مشاوره با پزشکان بعد از یافتن پزشک مورد نظرتان و ورود به صفحه آن پزشک، بر روی دکمه ثبت سوال کلیک کرده و در فرم باز شده سوالتان را ثبت نمایید.
ثبت نظر


برای ثبت نظر بعد از یافتن پزشک مورد نظرتان و ورود به صفحه آن پزشک، بر روی دکمه ثبت نظرکلیک کرده و در فرم باز شده نظرتان را ثبت نمایید.
ثبت نوبت


برای ثبت نوبت بعد از یافتن پزشک مورد نظرتان و ورود به صفحه آن پزشک، بر روی دکمه نوبت دهی آنلاین کلیک کرده و در فرم باز شده اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید تا هماهنگیهای لازم برای دریافت نوبت از پزشک انجام گیرد و نتیجه بصورت پیامک برای شما ارسال گردد. 

نظرات کاربران - ۶ رأی
۲.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۳۹۸/۰۱/۲۶
برای من باز نمیشه اصلا. خیلی بد
سونیا
سونیا
۱۳۹۸/۰۱/۱۹
چرا باز نمیشه؟؟
سیدمرتضی
سیدمرتضی
۱۳۹۷/۰۵/۰۸
فقط برا گلستانه