sanje converter

Category Tools
Active Installs 1,000+
Size 1.0 MB
Version 1.0

Description

این نرم افزار یک مبدل (converter) واحد فارسی است که در آن علاوه بر واحد های مورد نیاز در هشت بخش، برخی از واحد های اندازه گیری فارسی هم به آنها اضافه شده. این واحد ها در 2 بخش مسافت و جرم هستند که بخش مسافت شامل فرسنگ ، ذرع ، چارک ، گره ، بهر و...
و همچنین بخش جرم شامل سیر ، مثقال ، قیراط و ... است.
این برنامه برای کسانی که دوست دارند با واحد های سنتی ایرانی آشنا شوند بسیار مناسب است.
پس اگر دوست دارید بدانید چند سیر یا مثقال هستید میتوانید از این نرم افزار استفاده کنید.
از سایر قابلیت های این نرم افزار میتوان به تبدیل تاریخ میلادی به شمسی اشاره کرد.
امید است به زودی آپدیت هایی با قابلیت های بسیار بیشتر و بهتر از این نرم افزار ارائه شود لذا اخبار و آپدیت های این برنامه را از طریق وبگاه رسمی و یا صفحه بازار پیگیری کنید.


این برنامه توسط تیم نرم افزاری تیم ذهن دیجیتال طراحی و ساخته شده است. شما می‎توانید با این لینک از سایر برنامه‎های ما هم بهره مند شوید. با لایک کردن صفحه فیسبوک ما از جدیدترین محصولات ما خبردار شوید.

Changelog

--


In Media

Sanjeh

an iranian unit converter

نقد و بررسی سنجه

در طول رشد دانش بشری و پیدایش علوم مختلف، محاسبه ارقام واعداد از ضروری ترین موارد محسوب میشد و به همین دلیل از همان ابتدا واحدهایی برای شمارش و اندازه گیری پدید آمد. حتما شما نیز تا به حال با نام های مختلفی که برای اندازه گیری دما، مسافت، سرعت، حجم و غیره استفاده میگردند مواجه شده اید. در بسیاری از مواقع نیاز داریم تا این واحدها را به یکدیگر تبدیل کنیم. “سنجه” اپلیکیشنی است که به همین منظور تولید شده است. با ما در معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراه باشید.