دلیون: سفارش آنلاین صبحانه و‌ ناهار

دلیون: سفارش آنلاین صبحانه و‌ ناهار

نسخه ۳.۴.۳
۱
هزار
نصب فعال
آشپزی و رستوران
دسته
۵
مگابایت
حجم

دلیون


اپلیکیشن سفارش صبحانه، میان‌وعده و ناهار در تهران


دلیون یک سرویس سفارش آنلاین صبحانه، میان‌وعده و ناهار از بهترین خوراکی‌ها و مواد اولیه است که دستور تهیه‌اش رو بهترین آشپزهای ایرانی طراحی کرده‌اند. ما در دلیون هر روز از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۱:۳۰ برای صبحانه و ۱۱:۴۵ تا ۱۵:۳۰ برای ناهار پذیرای سفارشات شما هستیم.
چه برای شروع پرانرژی هفته، چه برای یک جلسه کاری صبحگاهی و چه در جستجوی هدیه برای عزیزی باشید به هر حال از محصولات ما شگفت‌زده خواهید شد.

در رسانه‌ها

شروع صبح با دلیون

نخوردن صبحانه آسیب‌های جبران ناپذیری را برای بدن به وجود می آورد از این جهت صبحانه یکی از مهم‌ترین وعده‌های غذایی محسوب می شود. برنامه‌ای تولید و طراحی شده که میزبان شما برای سرو صبحانه در خانه‌هایتان است. دلیون عنوان یک برنامه سفارش آنلاین است که ناهار و صبحانه و یا حتی میان وعده سفارش شده را سر ساعت مقرر، براساس آدرس از پیش تعیین شده به مشتری تحویل می دهد. در ادامه برای نقد و بررسی برنامه دلیون با ذره بین همراه باشید.

معرفی برنامه دلیون (Delion): صبحانه خود را آنلاین سفارش دهید

شاید برایتان جالب باشد که بدانید با یک اپلیکیشن موبایل قادر به سفارش آنلاین صبحانه خواهید بود! اپلیکیشن دلیون (Delion) امکان سفارش آنلاین مهم‌ترین وعده غذایی یعنی صبحانه را در اختیار کاربران خود قرار داده است. علاوه بر امکان سفارش آنلاین صبحانه، کاربران اپلیکیشن Delion (دلیون) می‌توانند ناهار و یا میان وعده خود را نیز توسط این اپلیکیشن سفارش دهند.

اپلیکیشن دلیون، سرویس سفارش آنلاین صبحانه و میان وعده

اگر مشغله کاری زیاد فرصت خوردن مهمترین وعده غذایی را از شما گرفته به شما پیشنهاد می‌کنیم اپلیکیشن دلیون را بر روی تلفن همراه خود نصب و هر موقع که خواستید صبحانه و ناهار دلخواه خود را سفارش دهید.

logo-enamad logo-samandehi