اهنگ های هوروش بند غیر رسمی

اهنگ های هوروش بند غیر رسمی

نسخه pop
+۵۰۰
نصب فعال
موسیقی
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

اهنگ های هوروش بند غیر رسمی

 

زیبا و دلنشین

 

بدلیل قانون کپی رایت آهنگ ها چهل ثانیه ای اند

گروه موسیقی  هوروش باند  در سال 1395 شکل گرفت . خواننده این گروه  مهدی دارابی  نام دارد که پیش از این خودش نیز چندین تک آهنگ منتشر کرده بود . عضو دیگر این گروه که کار تنظیم و فنی گروه را برعهده دارد نیز  مسعود جهانی  از تنظیم کنندگان بنام می باشد . همچنین حمید فریزند نیز مدیر برنامه و تهیه کننده گروه می باشد و هچنین ترانه برخی از آثار نیز کار اوست.

اولین آهنگ این گروه قطعه یاد تو می افتم می باشد که بعد از انتشار نیز به خوبی شنیده شد. اما قطعه ای که باعث شنیده شدن این گروه شد اهنگ به کی پز میدی و آهنگ ماه دلم بود که تیتراژ برنامه فرمول یک بود. این گروه تا کنون چندین  کنسرت  در تهران و شهرستان ها برگزار کرده اند که با استقبال خوبی هم مواجه شده است.

هوروش‌ بند  یکی از گروه‌هایی بود که در تابستان پر خبر 96 به استیج راه پیدا کرد و شهریورماه چهار اجرا در تهران داشت اما این گروه داستان متفاوتی نسبت به سایر خواننده‌ها دارد. «مسعود جهانی» یکی از تنظیم‌کننده‌های جوان موسیقی است که طی چند سال اخیر با خوانندگان مختلفی همکاری موفقی انجام داده است.

مسعود جهانی در ارتباط با سبک موسیقی گروه «هوروش» گفت: تلاش کردم در قطعه اول این گروه فضای موسیقی اصیل را با موسیقی هیپ هاپ تلفیق کنم، تلفیقی که صرفاً یک اسم یا عنوان نیست و مخاطب با شنیدن اولین قطعه جلب آن می‌شود. محوریت این قطعه فقط روی ترانه نیست ولی به گونه‌ای کار را تولید کرده‌ایم که موسیقی و ترانه مکمل هم باشند و خواننده موسیقی و ترانه را همزمان روایت می‌کند.

حمید فریزند مدیر تولید گروه «هوروش» فعالیت این گروه را گسترده و ادامه دار توصیف کرد: قطعه «یاد تو می‌افتم» اولین اثر رسمی «هوروش بند» است و به تازگی مجوز انتشار آن را نیز دریافت کرده‌ایم. به طور حتم فعالیت این گروه به مدیریت مسعود جهانی ادامه دار خواهد بود و آلبوم آن نیز سال آینده منتشر می‌شود. مهدی دارابی در این گروه و به عنوان خواننده فعالیت می‌کند که این اتفاق در همین قطعه اول هر آنچه که ما و مخاطبان جدی موسیقی از «هوروش» انتظار داریم را فراهم می‌کند.نظرات کاربران

سجاد
۱۴۰۰/۰۷/۱۱
چرانمی شود
فاطمه
۱۳۹۹/۱۱/۳۰
خیلی خیلی بد بود تمام آهنگ هاش قدیمی بودن بعدشم اثلا یک دقیقه هم نمی‌خوند یک ستاره هم براش زیاده
صثف
۱۳۹۹/۱۰/۲۵
بدرد نخور و قدیمی استز
ابوالفضل
۱۳۹۹/۰۹/۰۶
به نظرم ۱ستاره هم زیاده
محبوبہ
۱۳۹۹/۰۷/۲۶
افتضاح بود آهنگ هاشم همش بدرد نخور و قدیمی بود
ادریس رشیدی پور
۱۳۹۹/۰۷/۱۶
به نظر من صداش خیلی عالی بود
محیا
۱۳۹۹/۰۳/۱۱
خوبه بد نیست
۱۲۳
۱۳۹۸/۱۰/۲۹
صداش عالی بود ولی کاش آ هنگ هاش کامل بودند عاشق این آ هنگ وفازت ام😚😚😚😚😚😚😚😚🤗🤗🤗😘😘😘😉😉😉🤭😉
yekta.
۱۳۹۸/۱۲/۰۹
خوبه🙁
nazanin
۱۳۹۷/۱۱/۲۱
عالی
yeganeh
۱۳۹۷/۰۵/۲۷
عالی بود عشقم
عالی هرچی ستاره بدم کم
۱۳۹۷/۰۳/۲۶
خوب ولی کاش آهنگاش کامل بود بعد بعضی اوقات میاد بیرون میگه آهنگ متوقف شده لطفا آهنگاشو کامل کنید ممنون میشم ممنون از کسی که این برنامه رو ..
A.M
۱۳۹۷/۰۳/۲۳
همه آهنگ ها نیست