آی‌بنزین

آی‌بنزین

نسخه ۱.۱.۰
هزار
نصب فعال
سفر
دسته
۲
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

نقد و بررسی "آی بنزین"

با زیاد شدن جمعیت و رشد شهرها، وسایل نقلیه نیز از نظر تعداد، سیر صعودی خیره کننده ای داشته اند. در اینجا موضوع مورد بحث ما افزایش جمعیت ویا ترافیک ناشی از تردد خودروها نیست بلکه در ادامه میخواهیم اپلیکیشنی را معرفی کنیم که در تامین سوخت وسیله نقلیه در اسرع وقت، به شما کمک میکند! نام این برنامه اندرویدی که آدرس و محل جایگاه های سوخت گیری در کلان شهر تهران و حومه آن را به ما نشان میدهد، “آی بنزین” میباشد. با نقد و بررسی این برنامه همراه ما باشید.

با آی بنزین، نزدیکترین پمپ بنزینی خود را بیابید

این اپلیکیشن موقعیت کنونی شما بر روی نقشه را تشخیص می دهد و نزدیک ترین پمپ بنزین های اطراف را نمایش می دهد. با انتخاب هر یک از پمپ بنزین ها آدرس و شماره تلفن آن بر روی صفحه درج می شود

باک ماشینتو پر کن!

با تغییر روش زندگی ها و دور شدن از زندگی سنتی، خیلی از وسایل در روند زندگی تغییر کرده اند. شهرها بیش از پیش، مملو از وسایل نقلیه متفاوت شده اند که به همین نسبت وسایل نقلیه نیاز به خیابان هایی برای تردد دارند. از این رو شهرها روز به روز گسترده تر و خیابان های بیشتری ساخته می شوند. معمولا اساسی ترین نیاز یک خودرو برای حرکت، بنزین است. کما این که برای پر کردن باک خودرو در این شهرهای شلوغ و وسیع باید به دنبال نزدیک ترین جایگاه سوخت برای بنزین باشید که دردسر پیدا کردن آن چندان آسان نیست. در این مقاله ما قصد بررسی و معرفی برنامه آی بنزین(ibenzin) را داریم. با آی بنزین به سرعت نزدیک ترین جایگاه سوخت را پیدا کنید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن بپردازیم.


نظرات کاربران

mahdien
۱۳۹۴/۰۱/۱۲
همه ی پمپ بنزین ها رو نداره
امیر
۱۳۹۶/۰۵/۲۴
مزخرف دانلود نکنید
امین
۱۳۹۴/۰۷/۱۱
بابا گل کاشتی مطمئنم خیلی فسفر سوزوندی! هفتمین شهر بزرگ ایران پمپ بنزین نداره! احتمالا اینجا به جای بنزین اکسیژن استفاده میشه!
ساسا
۱۳۹۸/۰۸/۰۶
چرت
محمدرضا
۱۳۹۸/۰۶/۲۸
خیلی اطلاعاتش ناقصه. تو تهران دو ساعت گردوندمون. پمپ بنزینایی که نشون داد تعطیل بودن و بعضی از فعالا رو نشون نمیداد. جاده ها روهم اصلا نشون
اکبر
۱۳۹۸/۰۱/۱۵
وایسادم بغل پمپ بنزین ولی برنامه نشونش نمیده،من نمیفهمم وقتی کار نمیکنه چرا هنوز گذاشتین واسه دانلود
Mohsent71
۱۳۹۸/۰۱/۰۷
کار نکرد توی جاده
بسیار مزخرف
۱۳۹۸/۰۱/۰۶
مزخرف. اصلا نصب نکنید
بابک
۱۳۹۷/۰۴/۲۰
چرا نمیره رو مسیر یاب؟؟؟
سید حمیدرضا ابراهیمی
۱۳۹۷/۰۲/۱۰
فووووووق العاده مزخرف تشریف دارید
سیامک
۱۳۹۶/۰۹/۰۵
سلام. بسیار نامطلوب؛ الان من مهر شهر کرجم، نزدیک ترین پمپ بنزین رو تو جاده قدیم میزنه!
آبتین
۱۳۹۶/۰۷/۲۸
اطلاعاتش غلطه. پمپ گاز رو نشون میده به جای پمپ بنزین.بعد پمپ بنزینی که نزدیک ماست و دو ساله که راه افتاده رو اصلا نداره
javad
۱۳۹۶/۰۶/۰۶
به درد هیچی نمیخوره پمپ های بین راهی رو اصلا بالا نمیاره