سوره یاسین صوتی

سوره یاسین صوتی

نسخه ۱۰.۰.۰.۰
+۲۰
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۲۱
مگابایت
حجم

سوره یاسین صوتی با صدای عبدالباسط، محمد جبرییل و همراه با ترجمه صوتی هدایت فر. با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب. از جمله از امام صادق(ع) نقل شده است هر کس آن را قبل از خواب یا پیش از غروب بخواند، در تمام طول روز محفوظ و پُرروزی خواهد بود، و هر کس آن را در شب پیش از خواب بخواند، خداوند هزار فرشته را بر او مأمور می‌کند که وی را از هر شیطان رانده‌شده و هر آفتی حفظ کنند.


 


‏امکانات:


-  بدون نیاز به اینترنت


- سوره یاسین با صدای عبدالباسط، محمد جبرییل و همراه با ترجمه صوتی هدایت فر


- همراه با ترجمه صوتی


- گرافیک زیبا و مدرن


- اسکرول ( پیمایش ) خودکار


- قابلیت شروع سوره یاسین از هر بخشی


- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن


- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا


- قابلیت مخفی سازی ترجمه


- همراه با راهنمای کار با اپلیکیشن سوره یاسین


لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️


 


 


سوره یس (خوانده می‌شود سوره یاسین) سی و ششمین سوره و از سوره‌های مکی قرآن که در جزء ۲۲ و ۲۳ قرآن جای گرفته است. این سوره چون با حروف مُقَطَّعهٔ «یاء و سین» آغاز شده، به این نام مشهور است. طبق روایات، سوره یس یکی از بافضیلت‌ترین سوره‌های قرآن است، تا آنجا که قلب قرآن لقب گرفته است. سوره یس به سه اصل دین توحید، نبوت و معاد می‌پردازد و درباره زنده‌شدن مردگان و سخن‌گفتن اعضای بدن در قیامت سخن می‌گوید. همچنین داستان اصحاب قریه و مؤمن آل‌یس در این سوره آمده است.


در روایات، فضایل زیادی برای قرائت سوره یس بیان شده است؛ از جمله از امام صادق(ع) نقل شده است هر کس آن را قبل از خواب یا پیش از غروب بخواند، در تمام طول روز محفوظ و پُرروزی خواهد بود، و هر کس آن را در شب پیش از خواب بخواند، خداوند هزار فرشته را بر او مأمور می‌کند که وی را از هر شیطان رانده‌شده و هر آفتی حفظ کنند.


 


 


‏-----------------------------------------


‏برچسب ها : سوره یس با صدای عبدالباسط ,سوره یاسین با ترجمه فارسی ، سوره یاسین محمد جبرییل ,سوره یس صوتی برای اندروید،اپلیکیشن سوره یاسین

logo-enamad logo-samandehi