مناجات امیرالمومنین صوتی

مناجات امیرالمومنین صوتی

نسخه ۱۰.۰.۰.۰
۱۰
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۹
مگابایت
حجم

مناجات امیرالمومنین صوتی با صدای سماواتی و میرداماد. با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب


 


‏امکانات:


- بدون نیاز به اینترنت


- گرافیک زیبا و مدرن


- اسکرول ( پیمایش ) خودکار


- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن


- دارای هفت نوع فونت عربی زیبای


- قابلیت مخفی سازی ترجمه مناجات امیرالمومنین


- همراه با راهنمای کار با اپلیکیشن


لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️


 


 


مناجات امیرالمومنین (ع) در مسجد کوفه (مفاتیح الجنان)


مناجات حضرت علی در مسجد کوفه، دعائی منسوب به امام علی(ع) و از اعمال مسجد کوفه. این مناجات، با ذکر شماری از ویژگی‌های روز قیامت و درخواست رهایی از عذاب این روز آغاز می‌شود و با اشاره به ۲۳ صفت خدا، و طلب رحمت از او پس از ذکر هر صفت پایان می‌یابد.


 


فضیلت زیارت امیرالمومنین علی (ع)


شيخ طوسى به سند صحيح، از محمّد بن مسلم، از امام صادق عليه السّلام روايت كرده: خدا مخلوقى بيشتر از ملائكه خلق نفرموده، به درستى كه هر روز هفتاد هزار ملك نازل مى شوند، و به بيت المعمور مى آيند و دور آن طواف مى كنند، چون از طواف آنجا فارغ مى شوند، به طواف كعبه مى روند، و چون از طواف كعبه فارغ شدند، به سوى قبر پيامبر صلى اللّه عليه و آله مى آيند، و بر آن حضرت سلام مى كنند پس از آن سوى قبر امير المؤمنان عليه السّلام مى آيند، بر آن حضرت سلام مى كنند، و بعد از آن نزد قبر حسين عليه السّلام مى آيند و بر آن جناب سلام مى كنند، پس از آن به آسمان بالا مى روند، و مانند ايشان هر روز نازل مى شوند، تا روز قيامت.
سپس فرمود: هركه امير مؤمنان عليه السّلام را زيارت كند و عارف به حق آن حضرت باشد، يعنى آن جناب را امام واجب الاطاعة، و خليفه بلا فصل بداند، و از روى جبّاريت و تكبر نيامده باشد، حق تعالى اجر صد هزار شهيد براى او بنويسد و گناهان گذشته و آينده او را بيامرزد، و روز قيامت از جمله ايمنان از هولهاى آن روز برانگيخته شود.
و خدا حساب را بر او آسان نمايد، و هنگام حركت به سوى زيارت، ملائكه از او استبقبال كنند، و چون از زيارت برگدد او را مشايعت نمايند تا به خانه خود برگدد، و اگر بيمار شود به عيادت او بيايند، و اگر بميرد جنازه او را مشايعت كنند، و براى او تا كنار قبرش طلب آمرزش نمايند.
سیّد عبد الكريم ابن طاووس در كتاب «فرحة الغرىّ» از آن حضرت روايت كرده: هركه پياده به زيارت امير مؤمنان عليه السّلام رود، حق تعالى به هر گامى ثواب يك حجّ و يك عمره براى او بنويسد، و اگر پياده برگردد به هر گامى ثواب دو حجّ و دو عمره براى او بنويسد، و نيز از آن حضرت روايت كرده كه به ابن مارد فرمود: اى پسر مارد، هركه جدّم امير المؤمنين عليه السّلام را در صورت عرفان به حقّش زيارت كند، حق تعالى براى او به عدد هر گامى حجّ مقبول و عمره پسنديده بنويسد، اى پسر مارد و اللّه آتش جهنم نمى خورد، گامى كه در زيارت اميرالمؤمنين غبار آلوده شود، خواه پياده رود و خواه سواره، اى پسر مارد اين حديث را به آب طلا بنويس.
و همچنين از امام صادق عليه السّلام روايت كرده است كه فرمود: ما مى گوييم در پشت كوفه قبرى است، كه به آن قبر دردمندى پناه نمى برد مگر آنكه حق تعالى او را شفا كرامت فرمايد.


--------------


 


 


‏برچسب ها : ‏مناجات امیرالمومنین سماواتی ,مناجات امیرالمومنین با ترجمه فارسی ,اپلیکیشن مناجات امیرالمومنین

logo-enamad logo-samandehi