دعای فرج(عظم البلاء) صوتی

دعای فرج(عظم البلاء) صوتی

نسخه ۱۰.۰.۰.۰
۲۰
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۹
مگابایت
حجم

دعای فرج(عظم البلاء)صوتی با صدای سماواتی، فرهمند و باسم کربلایی .با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب. از آیت‌الله محمدتقی بهجت نقل شده است بهترین کار برای اینکه در آخرالزمان به هلاکت نیفتیم، دعای فرج است، مخصوصا خواندن دعای «عظم البلاء»


 


‏امکانات:


- با صدای استادان صدای سماواتی، فرهمند و باسم کربلایی


- بدون نیاز به اینترنت


- با گرافیک زیبا و مدرن


- اسکرول ( پیمایش ) خودکار


- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن دعای فرج(عظم البلاء)


- دارای هفت نوع فونت عربی زیبا


- قابلیت مخفی سازی ترجمه دعای فرج(عظم البلاء)


- همراه با راهنمای کار با اپلیکیشن دعای فرج(عظم البلاء)


لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️


 


 


دعای فرج، دعایی است که با عبارت «إلهی عَظُمَ البَلاء» آغاز می‌شود. واژه «فَرَج»، در لغت به معنای «رهایی از غم و اندوه و گشایش» است.این دعا برای اولین بار در کتاب کنوز النجاح شیخ طبرسی آمده و آثاری چون وسائل الشیعه (اثر شیخ حر عاملی) و جمال الاسبوع (اثر سید بن طاووس) نیز آن را نقل کرده‌اند. گفته‌ شده دعای فرج را امام زمان به محمد بن احمد بن ابی‌لیث تعلیم داد که از ترس کشته‌شدن به کاظمین پناهنده شده بود. او با خواندن این دعا از مرگ رهایی یافت. این دعا جزو تعقیبات نماز امام زمان و جزو اعمال سرداب غیبت بیان شده است. این دعا در کتاب مفاتیح الجنان در بخش ادعیه آمده است.


نزد شیعیان ایران، دعای «أللهمَّ کُن لِولیکَ الحجة بنِ الحَسن» که دعایی برای سلامتی امام زمان (ع) است نیز به دعای فرج مشهور است. دعای فرج از سه بخش تشکیل شده است: در بخش اول به آزمایش بزرگی که مردم در زمان غیبت به آن مبتلا گشته‌اند اشاره شده است. در بخش دوم بعد از درود بر پیامبر(ص) و اهل بیت(ع)، به لزوم فرمان‌برداری مؤمنان از ایشان به سبب جایگاه والایی که دارند پرداخته شده است. در بخش پایانی دعا از خداوند خواسته شده به سبب حقوق و منزلتی که معصومان(ع) بر ما دارند امور ما را کفایت و ما را یاری کنند.


از آیت‌الله محمدتقی بهجت نقل شده است بهترین کار برای اینکه در آخرالزمان به هلاکت نیفتیم، دعای فرج است، مخصوصا خواندن دعای «عظم البلاء»


-----------------


 


 


 


‏برچسب ها : دعای فرج , دعای فرج صوتی  , اپلیکیشن دعای فرج , نرم افزار دعای فرج , اپ دعای عظم البلا , نصب عظم البلا , دانلود دعای صوتی عظم البلا

logo-enamad logo-samandehi