دعای عدیله صوتی

دعای عدیله صوتی

نسخه ۱.۰
۱
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

دعای عدیله صوتی با صدای زیبای مهدی صادقی .با ظاهری مدرن، بدون نیاز به اینترنت با اسکرول ( پیمایش ) خودکار و همراه با تم شب. بنابر محتوای این دعا، شخص مومن، عقاید خود را با توصیفی که قرائت می‌کند، در حالت سلامت نزد خداوند به امانت می‌گذارد و از او می‌خواهد که در هنگام مرگ آنها را به او بازگرداند تا با ایمان صحیح از دنیا برود.


 


‏امکانات:


- بدون نیاز به اینترنت


- گرافیک زیبا و مدرن


- اسکرول ( پیمایش ) خودکار


- بزرگنمایی و کوچک نمایی متن


- دارای هفت نوع فونت عربی زیبای


- قابلیت مخفی سازی ترجمه


- همراه با راهنمای کار با  اپلیکیشن دعای عدیله


لطفا با نظراتتون بهمون انرژی بدید ❤️


 


دعای عَدیلَه، دعایی است که در آن یک دوره عقاید شیعه بیان شده است. بنابر محتوای این دعا، شخص مومن، عقاید خود را با توصیفی که قرائت می‌کند، در حالت سلامت نزد خداوند به امانت می‌گذارد و از او می‌خواهد که در هنگام مرگ آنها را به او بازگرداند تا با ایمان صحیح از دنیا برود. خواندن این دعا نزد محتضر نیز سفارش شده است. به اعتقاد حاجی نوری این دعا از معصومین روایت نشده و از نوشته‌های علماست که خواندن آن به امید ثواب و تثبیت اعتقادات حق اشکالی ندارد.


 


معنای عدیله


«عدیله» کلمه ای عربی و از ماده «ع ـ د ـ ل» به معنای بازگشتن از حق به باطل است و منظور آن است که در وقت مرگ، شیطان نزد فردی که در حال جان دادن است حاضر شده، تلاش می‌کند با وسوسه، ایمان را از او بگیرد تا انسان با حال کفر از دنیا برود. دعای عدیله برای حفظ ایمان در آن هنگام است. دعاهای دیگری نیز برای این منظور در منابع اسلامی ذکر شده است.


 


کاربرد و زمان قرائت دعا


وقت خواندن این دعا در طول عمر است تا این اعتقادات در جان شخص تثبیت شود، خواندن این دعا بر بالین محتضر نیز سفارش شده بخصوص اگر شخص محتضر هم بتواند آنرا بخواند و تکرار کند.


این دعا در مفاتیح الجنان قبل از دعای جوشن کبیر آمده است.


‏-----------------------------------------


 


 


‏برچسب ها : دعای عدیله مهدی صادقی ,اپلیکیشن دعای عدیله

logo-enamad logo-samandehi