همین‌ورا — همه چیز در یک قدمی شما

همین‌ورا — همه چیز در یک قدمی شما

نسخه ۲.۳.۰.۲
۲۰۰
نصب فعال
سیر و سفر
دسته
۶
مگابایت
حجم

به محله‌ای جدید نقل مکان کرده‌اید و دنبال آرایشگاه می‌گردید، در شهر به شکل غافلگیرانه‌ای بنزین تمام کرده‌اید و دربه‌در دنبال پمپ بنزین هستید، یا دندان‌درد امانتان را بریده و دنبال نزدیک‌ترین کلینیک می‌گردید، فرقی نمی‌کند؛ همین‌ورا ، همیشه راهگشاست.


گردش آسان و بی دردسر در شهر با همین‌ورا


به‌راحت‌ترین شکل ممکن به کارهای خود در شهر بپردازید، اگرخرید دارید یا می‌خواهید برای تفریح به دل شهر بزنید یا برای انجام هر امور اداری نیاز به بهترین و نزدیکترین مکان دارید و یا حتی به دنبال یک مکان آموزشی، فرهنگی مناسب می گردید، همین‌ورا بهترین اپلیکیشنی است که می‌تواند کمکتان کند.


اپلیکیشن همین‌ورا به شما کمک می کند در هر زمینه ای از جمله آموزشی، مکان های تفریحی، رستوران‌ها بهترین مکان و راه را انتخاب نمایید و همچنین می‌توانید برای هر مکان توضیحاتی را نیز بنویسید.


با همین‌ورا ارزان و شیک زندگی کنید


اگر می‌خواهید با کمترین خرج بهترین تفریحات ممکن را داشته باشید، یا کالاهای با کیفیت را با بالای ۵۰ درصد تخفیف خریداری نمایید، همین‌ورا به کارتان می‌آید.


همین‌ورا یک بستر خرید گروهی است که ارائه‌دهنده بهترین تخفیف‌ها از برترین مراکز تفریحی و دیدنی، مسافرتی، رستوران‌ها در سراسر ایران می‌باشد و این امکان را به شما می‌دهد که زودتر از همه از تخفیف‌های ۳۰ تا ۹۰ درصدی شهرتان باخبر شوید.


برای کسب‌وکارها


همین‌ورا ، راه بهتری برای معرفی خدمات و محصولات شماست. در کمترین زمان به تمامی شهر معرفی خواهید شد.


همین‌ورا به صورتی طراحی شده است که تمام ارائه دهندگان امور شهری در بیش از ۳۰۰ دسته‌بندی می توانند کسب‌وکار خود را در اپلیکیشن و وب‌سایت ثبت کرده و ضمن خدمت مفید به شهروندان، زمینه کسب و کار خود را گسترده‌تر کنند.


در آخر ...


شما با داشتن این اپلیکیشن از اینکه چشمتان دنبال آگهی‌نامه‌های کاغذی باشد، جستجوی بی‌نتیجه‌ای در اینترنت داشته باشید یا در خیابان‌ پرسه بزنید و خودتان را خسته کنید، خلاص می‌شوید.


 


ممنون می‌شویم در صورت به‌روز مشکل آن را به ما گزارش دهید .


کوپن‌های تخفیف خدمات ابتدا در اهواز و سپس در دیگر شهرهای ایران فعال خواهند شد.


سوالی دارید ؟ لطفا، حتما، از ما بپرسید :)

در رسانه‌ها

همین‌ورا، راهنمای شهری جامع اندرویدی شما

شهرها روز به روز بزرگ‌تر می‌شوند و اطلاعات ما نسبت به کسب‌و‌کارها و مکان‌های تازه‌تاسیس آن کمتر. اما این مشکل هم مانند بسیاری از مشکلات دنیای جدید با ارائه اپلیکیشن‌های خاص قابل حل است. امروز قصد داریم یکی از اپلیکیشن‌های حوزه سیر و سفر را خدمتتان معرفی کنیم، اپلیکیشنی که می‌تواند یک راهنمای شهری خوب برای کاربران ایرانی باشد.

گردش آسان و بی دردسر درشهر با همینورا

با همینورا به راحت ترین شکل ممکن به کارهای خود درشهر بپردازید، اگرخرید دارید یا میخواهید برای تفریح به دل شهر بزنید یا برای انجام هر امور اداری نیاز به بهترین و نزدیکترین مکان دارید، و یا حتی به دنبال یک مکان آموزشی، فرهنگی مناسب می گردید همینورا بهترین اپلیکیشنی است که می تواند کمکتان کند. برای آشنایی بیشتر با این اپلیکشن پرکاربرد در ادامه با ذره بین همراه شوید.

معرفی برنامه موبایل همینورا

معرفی و بررسی برنامه موبایل همینورا ...

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن همینورا؛ راهنمای شهری کامل در دستان شما

با گسترش جوامع و افزایش جمعیت، شهرها نیز بزرگتر شدند تا تعداد بیشتری از مردم را در خود جای دهند. این موضوع باعث رشد کسب و کارها نیز شد و امروزه میتوانیم از هر حرفه و پیشه، نمونه های زیادی را در اطراف خود پیدا کنیم. البته با وجود این تنوع، جستجوی مکان های دلخواه کار چندان راحتی نیست و بدین منظور باید از ابزارهای پیشرفته مثل اپلیکیشن های موبایل بهره ببریم. به کمک این ابزارها که در واقع یک راهنمای شهری و مرجعی برای نمایش نقاط گردشگری به شمار می آیند، میتوانیم مکان موردنظر خود را به سرعت بیابیم. برای آشنایی با بهترین مکان های اطراف خود، میتوانید از اپلیکیشن “همینورا” استفاده نمایید. ما را در معرفی، نقد و بررسی این برنامه اندرویدی همراهی کنید.

logo-enamad logo-samandehi