کارتک (بازار خرید و فروش خودرو)

کارتک (بازار خرید و فروش خودرو)

نسخه ۲.۱۶.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
خرید
دسته
۴
مگابایت
حجم

آشنایی ما با شما باعث افتخار ماست


مجموعه ی بزرگ کارتک  در راستای تسهیل خرید و فروش خودرو  در شرایطی که بازار خودرو در کشور بسیار منفعل است ایجاد شده است. کارتک فقط یک سایت یا اپلیکیشن موبایل نیست، کارتک یک الگوی جدید جهت تغییر شیوه معامله در راستای برد - برد می باشد. همه سعی مجموعه کارتک ایجاد بهترین شرایط برای خریداران و فروشندگان خودرو می باشد. در کارتک می‌توانید به آخرین اطلاعات خودروهای داخلی و خارجی بصورت رایگان دسترسی داشته باشید، خودروهای منتخب خود را با هم مقایسه کنید، از پیشنهادات کارتک برای خرید خودروی خود کمک بگیرید، خودرو خود را به خریدار واقعی بفروشید و از دیگر امکانات کارتک که برای شما عزیزان فراهم شده استفاده نمایید. مجموعه کارتک در مسیری قراردارد که جز با پیشنهادات و انتقادات شما کاربران محترم نمیتواند خدماتی حرفه‌ای را ارائه نماید، پس در تحقق این مهم ما را یاری رسانید. به انتخاب شما احترام می‌گذاریم و آن را مایه‌ی افتخار خود می‌دانیم.


 


هزاران منتخب ، انتخاب با شما 
مجموعه کارتک

در رسانه‌ها

تحولی بزرگ در دنیای معاملات خودرو - کارتک زیر ذره بین

اگر قصد خرید یک خودرو با امکاناتی خاص را دارید؛ اگر صاحب نمایشگاه اتوموبیل هستید و و و ... می توانید از کارتک برای آسان تر کردن این امور بهره ببرید. کارتک عنوان اپلیکیشنی است که در حقیقت به عنوان یک ابزار مفید به خدمت دنیای معاملات خودرو در آمده است. با اپلیکیشن کارتک به راحتی و با دید باز به خرید و فروش اتوموبیل بپردازید و لذت استفاده از تکنولوژی را تجربه کنید. لطفا در ادامه ذره بین را همراهی کنید تا به نقد و بررسی اپلیکیشن کارتک بپردازیم.

کارتک: تسهیل خرید و فروش خودرو

کارتک در راستای تسهیل خرید و فروش خودرو راه اندازی شده است. اما خرید و فروش تنها قابلیت این برنامه کاربردی نیست؛ با نصب این برنامه یک الگوی جدید جهت تغییر شیوه معاملات نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت. همچنین می‌توانید به آخرین اطلاعات خودروهای داخلی و خارجی دسترسی داشته و از پیشنهادات و مشورت‌های آن جهت خرید یا فروش بهره مند شوید.

logo-enamad logo-samandehi