بازگشت : دیوار اسرار

بازگشت : دیوار اسرار

نسخه ۱.۲۳
۵۰
نصب فعال
ماجرایی
دسته
۴۹
مگابایت
حجم

  ==>  توجه : این بازی باعث هماهنگی بیشترمیان مغز و دست می شود و فوق العاده پرچالش و سخت . فقط لذت ببرید:)


داستان بازی :


کارن پسر شجاع و دلیری است که وارد ماجرایی پرخطر و شاید بدون بازگشت می شود و به او ماموریتی داده اند تا بر فرمانروا تاریکی ها زاکان غلبه کند و انرژی قدرت همه  اتحادها را جمع آوری کند.


 کارن در این مسیر باید از موانع ، تله ها و طلسم های بسیاری عبور کند که یک اشتباه کوچک شما باعث کشته شدن او می شود پس باید با دقت ، مهارت و سرعت انتخاب کنید و حرکت کنید.


حال امید همه اتحادها به شماست آنها را نا امید نکنید پس بجنگید و بجنگید و در این مسیر بسیار سخت پیش بروید.


 


مشخصات :


- سبک طراحی بازی Lowpoly Material Design


- دو فصل 15 مرحله ای


- مکانیک های متنوع


- نوآوری در گیم پلی و سبک بازی


- کنترل درجه سختی بازی در دو سطح


 


* در صورتی که بازی بر روی دستگاه شما کند عمل میکند ، در قسمت تنظیمات گزینه های گرافیکی را کنترل کنید.


* در ساخت این بازی گرافیک خاصی انتخاب شده است که برای رسیدن به این سطح و استاندارد استایل گرافیکی ساعت بسیاری وقت صرف شده است امیدواریم مورد رضایت شما باشد.


*این قسمت از بازی دو فصل دارد که در هر فصل با چالش های متفاوتی روبه رو خواهید بود.


 

در رسانه‌ها

معرفی بازی: بازگشت- دیوار اسرار

بازگشت یک بازی ماجرایی و محصول کمپانی کربن گیم است. در این بازی که شباهت زیادی به نسخه موبایل بازی محبوب و مشهور آنچارتد دارد، شما در نقش فردی به نام کارن، باید به مبارزه با نیروهای تاریکی رفته و الماس‌های قدرت را از چنگال این نیروهای پلید درآورید. همان‌طور که گفتیم، طراحی مراحل و گیم‌پلی این بازی کاملاً مشابه عنوان آنچارتد است، هرچند باید گفت درنهایت سازندگان ایرانی این عنوان توانسته‌اند کپی خوب و قابل قبولی از این بازی ارائه کنند. با ما در ادامه همراه باشید تا مروری داشته باشیم بر این عنوان جذاب و متاسفانه، غیر خلاقانه!

نقد و بررسی تخصصی بازی بازگشت

بازگشت بازی خلاقانه و جالب که به تازگی منتشر شده و کربن گیم توانسته به خوبی از پیاده سازی بخش های مختلف بازی بر بیاید ، از این رو ما تصمیم گرفتیم به نقد و بررسی این بازی بپردازیم. بازی از لحاظ ایده کمی شبیه به بازی انچارتد نسخه موبایل بوده ولی نمیتوان لقب کپی را به این بازی داد و میتوان گفت که بازی حس جدیدی را به گیمر می دهد.

logo-enamad logo-samandehi