کتاب آبی: یادگیری هوشمند لغات تافل

کتاب آبی: یادگیری هوشمند لغات تافل

نسخه ۰.۷.۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۶
مگابایت
حجم

کتاب آبی

کل لغات اصلی آزمون تافل را هوشمندانه بیاموزید.

کتاب آبی اولین اپلیکیشن تخصصی آموزش لغات تافل در ایران است. ما با سختی های مطالعه آزمون تافل آشناییم  در نتیجه بر این شدیم که با توسعه یک منبع کامل و هوشمند با آموزش بیش از 2500 لغـت در بستر اپلیکیشن کتاب آبی،  این فرایند را برای دانشجویان عزیز  تسهیل کنیم.

برای آمادگی آزمون تافل و یا افزایش دایره لغات خود به حد یک انگلیسی زبان تحصیل کرده به هیچ منبع و کتاب دیگری نیاز ندارید. گروه ما با بهره گیری از دو سرمایه زیر کیفیت کار و آموزش شما را تضمین می کند:

اولین سرمایه ما : منابع آموزشی مان یا همان لغت های جمع آوری شده در اپ می باشد که  با بهره گیری بیش از 15 سال تجربه آموزشی در زمینه تدریس زبان انگلیسی با مدیریت بابک باقری مدیرعامل موسسه زروان مهر، تهیه شده است. بدین صورت که بیش از 2500 لغت   و به ترتیب میزان استفاده و درجه سختی به همراه معانی پر اهمیت هر لغت طبقه بندی شده است. این منبع طی سال های گذشته توسط دانشجویان ما مورد استفاده قرار گرفته است و اساتید ما آن را اصلاح کرده اند تا منبعی کامل و غربال شده را در اختیار شما بگذاریم. نتایج عالی دانشجویان ما در آزمون تافل با تکیه بر این منبع گویای کیفیت آن است شما می توانید شماری از این نتایج را در وبسایت ما مشاهده کنید.

دومین سرمایه ما : الگوریتم یادگیری ، کیفیت اپلیکیشن  و تیم توسعه ما می باشد. به این صورت که  هر آنچه برای یادگیری لغات لازم دارید  ،در اختیار شما قرار گرفته است. می توانید خدمات ما را با دانلود نسخه رایگان اپلیکیشن ، دیدن ویدیو آموزشی اپلیکیشن و یا مطالعه متن زیر ، مشاهده کنید:

خدمات اپلیکیشن کتاب آبی

1. الگوریتم یادگیری هوشمند در قالب فلش کارت برای راحتی و تسریع آموزش در قالب 7 کتاب و بیش از 50 فصل

2. ترتیب بندی معانی بر اساس میزان اهمیت و کاربرد در آزمون تافل

3.ارائه معانی انگلیسی و فارسی هر لغت

4.مثال جداگانه برای معانی مختلف هر لغت با ارائه حداقل یک مثال از آزمون تافل

5.داشتن مترادف های هر لغت برای گسترش دایره لغات و سهولت یادگیری

6. تلفظ تمامی لغات و جملات موجود در فلش کارت برای کمک به بخش listening

7.توانایی ستاره دار کردن لغات بر اساس میزان سختی(یک ، دو و سه ستاره) برای مرور سریع تر

8. توانایی یادداشت برداری برای هر لغت  

9.مشاهده جداگانه لیست ستاره دار ها و جست و جو کلمات بر اساس ستاره ها در هر یک از کتاب ها

10.توانایی جست و جو لغت در هر کتاب به صورت جداگانه

11. مرور لغات پس از اتمام هر فصل با الگوریتمی سریعتر برای جلوگیری از اتلاف وقت

12.امکان مشاهده میزان پیشرفت در بخش تنظیمات برای برنامه ریزی بهتر

نتایج دانشجویان ما که در گذشته همین منبع را بصورت سنتی مطالعه    کرده اند، گویای کیفیت آموزشمان هستند. می توانید شماری از این نتایج را در وبسایت  کتاب آبی ببینید:

                                     bluebooktoefl.ir

تماس با ما : 

ما همواره  پاسخگوی سوالات شما هستیم

02144210989

۰۲۱۲۲۱۲۴۲۸۸

info@bluebooktoefl.ir

در رسانه‌ها

معرفی اپلیکیشن کتاب آبی؛ یادگیری هوشمند لغات تافل

اگر می خواهید زبان خود را بهتر کنید باید دایره لغاتتان را افزایش دهید که به علت تعدد زیاد کلمات، مطمئنا با چالش های گوناگونی رو به رو خواهید شد. اما حالا استودیوی «کتاب آبی» با تجربه فراوان خود دست به ساخت اپلیکیشنی زده که یادگیری لغات مورد نیاز برای آزمون تافل را آسان می کند.

آموزش هوشمندانه لغات تافل با الگوریتم "کتاب آبی"

هر آنچه برای یادگیری لغات تافل نیاز دارید، کتاب آبی در اختیارتان می‌گذارد؛ این اپلیکیشن مرجع کامل و جامعی از ۲۵۰۰ لغت انگلیسی است که با ارائه الگوریتمی کارآمد، موجب تسهیل در فرآیند یادگیری می‌شود. منابع آموزشی کتاب آبی از آزمون‌های آزمایشی تافل یا همان Hardworker ،TPO و ۱۲۱۲ استخراج و به ترتیب میزان استفاده و درجه سختی طبقه بندی شده‌اند. همچنین در تهیه تمامی این منابع از ۱۵ سال تجربه آموزشی مدرسان و فارغ‌التحصیلان موفق استفاده شده است.

با اپلیکیشن کتاب آبی، یکبار برای همیشه لغات تافل را یاد بگیرید

آیا قصد شرکت در آزمون تافل را دارید اما نمیدانید که معنی ۲۵۰۰ کلمه انگلیسی را چطور حفظ کنید؟ ما در ادامه و با معرفی اپلیکیشن کتاب آبی، راه موثر و کم هزینه ای را برای یادگیری هوشمندانه لغات تافل به شما نشان میدهیم. برای آشنایی بیشتر با این برنامه اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه باشید.

آموزش ماندگار لغات تافل - کتاب آبی زیر ذره بین

کتاب آبی به عنوان اولین اپلیکیشن تخصصی در امر آموزش لغات تافل، می تواند در این زمینه کمک های شایانی به شما ارائه دهد. پس اگر می خواهید زبان انگلیسی خود را با روشی استاندارد تقویت کرده و به بیش از 2500 لغت که از آزمون های تافل استخراج شده دسترسی داشته باشید در بررسی این برنامه آموزشی با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi