بایواپ

بایواپ

نسخهٔ ۱.۶۸
+۱ هزار
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم
بایواپ

بایواپ

بایوآرک
نسخهٔ ۱.۶۸
+۱ هزار
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بایواپ BioApp محصولی از شرکت دانش‌بنیان زیست داده پرداز آرکا بایوآرک است. بایواپ به عنوان اپ کمکی نرم‌افزار آنلاین مطب و کلینیک بایوآرک و همچنین نرم‌افزار آنلاین پرونده الکترونیک بیمار و نوبت‌دهی با عنوان بایوویزیت BioVisit تهیه شده است. بایواپ می‌تواند برای تجویز و ارسال PDF نسخه به بیمار و نیز ارسال آن به سازمان‌های بیمه‌گر به صورت الکترونیک توسط پزشکان مورد استفاده قرار گیرد. همچنین تمامی الگوها، داروها و آزمایشات پر استفاده که در حساب کاربری هر پزشک در وب سایت بایوآرک وجود دارد در بایواپ نیز قابل استفاده است. علاوه بر نسخه‌نویسی سوابق بیماران به طور کامل در بایواپ برای پزشکان در دسترس می‌باشد. همچنین بایواپ پرونده الکترونیک بیماران را در اختیارشان می‌گذارد، نسخه‌هایی که پزشکانی که در بایوآرک برایشان تجویز شده را نمایش می‌دهد.

نظرات کاربران - ۱۰ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نوشین
نوشین
۱۴۰۰/۰۹/۱۵
من با این اپلیکیشن کار کردم، هم در محیط بیمار و هم پزشک. به نظرم بسیار کاربردی هست و طراحی خوبی داره. کار کردن باهاش هم ساده و آسونه.
bahirahamedi
bahirahamedi
۱۴۰۰/۰۹/۱۵
پرشک من از بایوآرک استفاده میکرد، گفتن داخل این برنامه میتونم نسخه خودم ببینم،نسخه را دیدم،جالب بود، کاش تمام پزشکان از بایوآرک استفاده کنن
مهدی
مهدی
۱۴۰۰/۰۹/۱۲
متشکرم. در آپدیت جدید بعضی ایرادات رفع شده.