ابهر مارکت

ابهر مارکت

نسخه Stable ۱.۰
+۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۴
مگابایت
حجم

از انجا که طی سالیان اخیر فناوری نسل جدید اینترنت به صورت فراگیر درامده است و نیاز هماهنگ کردن زندگی با پیشرفت های تکنولوژی بیش از پیش احساس مشود.همگام بودن با پیشرفت تکنولوژی موجب راحتر کردن زندگی و رفتن به یک سمت جدید از زندگی می باشد.


وب سایت ابهر مارکت و همچنین اپلیکیشن اندروید ان کار خود را با رساندن اجناس مورد نیاز شما با کمترین واسطه و با قیمت مناسب در کمترین زمان ممکن را در شهر ابهر آغاز کرده است.


پرسنل گروه ابهر مارکت تشکیل شده از جوان های ابهری است و ما تمام تلاش خودمان را برای ارائه بهترین خدمات به شما همشریان عزیز را انجام خواهیم داد تا موجب رفاه حال بیشتر شما باشیم.


سبد فروش ابهر مارکت در حال حاضر دارای چند هزار کالای سوپر مارکتی می باشد که در اینده ی نزدیک کالای بیشتری را به سبد خود اضافه خواهیم کرد که باعث افزایش قدرت انتخاب شما مشتریان عزیز گردد.


زمان ارائه خدمات فروشگاه تلفنی-الکترونیکی ابهر مارکت همه روزه از ساعت 9 صبح تا 10 شب خواهد بود. علاوه بر افراد حقیقی. شرکت ها .دستگاها و سازمان ها نیز میتوانند خرید خود را از این طریق انجام دهند.


بعداز اتمام خرید در کمتر از یک ساعت سفارش تان را در محل مورد نظر تحویل بگیرید.


از شما همشریان عزیز صمیمانه تقاضا داریم برای حضور و ارائه خدمات نوین در شهر ابهر و برای رواج خرید اینترنتی در ابهر مارکت  ما را یاری کنید و ما را به دوستان و آشنايان خود معرفی نمایید.از همراهی شما سپاسگذاریم

logo-enamad logo-samandehi