بلوپ (بازی معمایی)

بلوپ (بازی معمایی)

نسخه ۱.۲.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

بلوپ‌ها موجودات فضایی عجیب غریبی هستند که سعی در تسخیر کل کائنات دارند. آن‌ها به سیاره‌های هدف می‌چسبند و آن‌ها را متلاشی می‌کنند. نقش شما در بازی هدایت آن‌ها به سوی هدف است که با توجه به موانع موجود در بازی همیشه هم خیلی ساده نیست. به این منظور شما یک سنگ جادویی در اختیار دارید که به کمک نیروی جاذبه‌ی آن می‌توانید بلوپ‌ها را به مسیر صحیح راهنمایی کنید. شما باید با انتخاب مسیر هوشمندانه و با کمک سایر المان‌های فضایی که شامل سیاره‌های با جاذبه یا دافعه، سیاه‌چاله‌های فضایی و ... (که به مرور با آن‌ها آشنا می‌شوید) بلوپ‌ها را به سیاره مقصد برسانید.
توجه داشته باشید که محدوده‌ی تاثیرگذاری جاذبه و دافعه محدود بوده و با یک هاله‌ی نورانی مشخص شده است. شما باید سنگ جادویی را به گونه‌ای قرار دهید که اولا بلوپ‌ها تحت تاثیر آن قرار گیرند و به حرکت درآیند و ثانیا فاصله‌ی کافی را از آن‌ها داشته باشند، چرا که بلوپ‌ها با برخورد به سنگ جادویی نابود می‌شوند.
بلوپ‌ها عاشق جوراب هستند (:دی) لذا سعی کنید تمام جوراب‌ها را ضمن حرکت بگیرید. این جوراب‌ها بعدا برای باز کردن مراحل آتی به کمک‌تان خواهند آمد.

در رسانه‌ها

زوم‌اپ: اپلیکیشن‌های ایرانی

لوپ محصول یک تیم جوان ایرانی است که اغلب دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف می‌باشند. این بازی در مدت چهار روز بیش از ۵۰۰۰ بار دانلود شده است. هدف تیم توسعه‌دهنده ساخت بازی‌هایی است که بتوانند با نمونه‌های خارجی رقابت نمایند. بر اساس توضیح تیم توسعه‌دهنده، بلوپ‌ها موجودات فضایی عجیب غریبی هستند که سعی در تسخیر کل کائنات دارند. آن ها به سیاره‌های هدف می‌چسبند و آن‌ها را متلاشی می کنند. نقش شما در بازی هدایت آن‌ها به سوی هدف است که با توجه به موانع موجود در بازی همیشه هم خیلی ساده نیست.

نقد و بررسی بلوپ

حتما شما نیز با دیدن عناوین مختلف بازی های رایانه ای، با ما اتفاق نظر دارید که از هر ایده ای میتوان برای تولید آنها استفاده کرد و به همین دلیل، داستان ظهور بازی ها هیچگاه پایان پذیر نخواهد بود! این موضوع سبب شده تا افراد علاقه مند به انجام بازی های متفاوت، هیچگونه کم و کاستی از بابت تامین سلیقه خود نداشته باشند. “بلوپ” نام یک بازی اندرویدی تولید شده در کشور میباشد که در ادامه آن را معرفی میکنیم. با ما در این نقد و بررسی همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi