بانوی یاس- زندگینامه فاطمه زهرا (س)

بانوی یاس- زندگینامه فاطمه زهرا (س)

نسخه v۱.۶
۲۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۸
مگابایت
حجم

این برنامه اقتباسی آزاد همراه با به روز سازی وتصحیح و ترجمه بَیْتُ الْاَحْزان شیخ عباس قمی (ره) - مولف مفاتیح الجنان - است در عین حال تعهد به اصل نیز مد نطر قرار گرفته است. بَیْتُ الْاَحْزان فی مَصائبِ سَیّدةِ النِّسْوان کتابی تاریخی درباره زندگانی بزرگ بانوی مسلمانان حضرت زهرا (س) است. مفاتیح الجنان، سفینة البحار و منتهی الآمال از مشهورترین تألیفات مولف است.


هدف این برنامه آشنایی هر چه بیشتر شیعیان و جویندگان راه حقیقت با فضایل و مناقب و زندگی صدیقه کبری حضرت فاطمة الزهرا سلام الله علیها به عنوان والاترین الگو و بزرگ زنان جهان و ذکر منصفانه وقایع اتفاقات مسیر زندگی ایشان می‌باشد.  تاکید بر الگوگیری زنان و مردان امروز از سیره زندگی حضرت زهرا(سلام الله علیها) با توجه به مفاسد اجتماعی حاکم بر جامعه کنوني، ضروری است.


حضرت زهرا سلام الله علیها در نزد مسلمانان برترین و والا مقام ترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می‌باشد.  این عقیده بر گرفته از مضامین احادیث نبوی است. رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) می‌فرمایند: "فاطمه سرور زنان جهانیان است".  در حالی که حضرت مریم برگزیده‌ی زنان عصر خویش بوده است امّا علو مقام حضرت زهرا (س) تنها محدود به عصر حیات آن بزرگوار نمی‌ باشد و در تمامی اعصار جریان دارد.   آنچه در اینجا آورده می شود، قطره ای از دریای فضیلت آن صدیقه شهیده است که امید است باعث محبّت حقيقي به زهرا سلام الله گردد.


امکانات و مزایای این برنامه :


تصاویر زیبا و محیط بصری جذاب


پخش آفلاین


امکان تغییر فونت


امکان تغییر فاصله ی بین خطوط


امکان تغییر رنگ و اندازه قلم


امکان جستجوی مطالب


حجم بسیار کم


تصاویر زیبا و محیط بصری جذاب


بدون نیاز به اینترنت


قابلییت بروز رسانی مرتب


قابلیت  خودکار اتصال شبکه و اینترنت


قابلیت استفاده از حافظه جانبی


 


مشتاقانه پذیرای نقدها و نظرات شما عزیزان هستیم.


التماس دعا

logo-enamad logo-samandehi