آموزش جامع تزریقات

نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰+
حجم ۴٫۶ مگابایت
نسخه 2.0

توضیح

آموزش جامع تزریقات


با آموزش های علمی این برنامه که توسط همکار عزیز آقای وحیدی کارشناس پرستاری جمع آوری شده دیگه میتونید به راحتی و صد البته ایمن در خانه تزریقات اعضای خانواده و دوستان و آشنایان خود رو انجام بدین.


تمامی روش های تزریق


ناحیه های امن تزریق


ترفند ها


و.....


دوستان و دانشجویان گروه پزشکی برنامه تست های پزشکی نسخه طلایی رو هم از دست ندهید:


http://cafebazaar.ir/app/ir.Astroo.medicaltestsgolden/?l=fa
مابقی دوستان هم میتونن نسخه سیلور برنامه رو دانلود کنند :
http://cafebazaar.ir/app/com.example.medicaltests/?l=fa

داشتن این برنامه برای دانشجویان گروه پزشکی واجب میباشد و مابقی دوستان هم میتوانند با داشتن این برنامه اطلاعات مربوطه را کسب نماییند
برای اینکه بتوانیم در مواقع اورژانسی ( که دسترسی به پایگاه های امدادی و اورژانسی _ کلینیکی کمی دشوار است ) تزریق ساده و ایمن را داشته باشیم، دانستن مفاهیم اولیه همراه با روش انجام تزریق برای همه ی افراد واجب و ضروری میباشد .
در این مجموعه شما با نواحی آناتومیکی تزریق ، انواع تزریق ، تجهیزات تزریق و تزریق در بافت های مختلف را یاد خواهید گرفت ولی مسلما میدانیم که انجام تزریق نیازمند مدرک معتبر از مراکز معتبر مثل دانشگاه های علوم پزشکی | پایگاههای هلال احمر | جهاد دانشگاهی و سایر ارگان های مربوطه میباشد و این برنامه فقط یک راهنما در دستان شما خواهد بود.

 

تغییرات آخرین نسخه

رفع مشکل اجرای برنامه تغییرات کلی ظاهر برنامه تغییر آیکن برنامه اضافه شدن قابلیت جستجو رفع برخی مشکلات جزئی تغییر اسپلش برنامه