دوهزار و یک دستور العمل مجرب قرآنی

دوهزار و یک دستور العمل مجرب قرآنی

نسخه v۱۰.۰
نصب از بازار
۳۰۰۰ تومان
+۵۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۲
مگابایت
حجم

دستورالعمل‌های مجرب قرآنی
 « 2001 دستورالعمل مجرب قرآنی: همراه با زندگی‌نامه و دستورالعمل‌های عرفانی آیت‌الله شیخ حسنعلی نخودکی» عنوان کتابی است که محمد حقیقت‌خواه ــ ناشر و مولف خراسانی ــ آن را گردآوری کرده است.
این کتاب در  شش بخش تنظیم یافته و در تمام بخش‌های آن آمیزه‌ای از آیات، روایات و سخنان بزرگان و علمای دین است.
بخش نخست این کتاب «فضیلت دعا» نام دارد. در این بخش مؤلف، مراتب دعا و جایگاه آن را بررسی کرده است.
بخش دوم این کتاب، «منزلت آموزش بسم‌الله نزد خدای تعالی» عنوان دارد. در این بخش سخنان و احادیثی از امامان معصوم (ع) درباره منزلت «بسم‌الله» و خواص آیة‌الکرسی و دعاهای دیگر برای حوایج گوناگون گردآوری شده است.
حقیقت‌خواه، بخش سوم کتاب خود را به «آثار و برکات ادعیه» اختصاص داده است. وی در این بخش مانند دیگر بخش‌ها به جمع‌آوری مدارکی درباره اهمیت و نقش صلوات، زیارت‌نامه‌ها و ادعیه‌ پرداخته است. مناجات پانزده‌گانه امام سجاد (ع)، دعای ماه مبارک رمضان، چهل ذکر مجرب و زیارت امین‌الله از جمله آنهاست.
بخش چهارم کتاب، «آثار و برکات صلوات» نام دارد. در این بخش به نقش صلوات از منظر بزرگان و علمای دین پرداخته شده است. صلوات بر پیامبر (ص) و دیگر معصومان و شرایط صلوات از این جمله است.
گردآورنده این کتاب در بخش پنجم، «حقوق والدین در قرآن و روایات» را پیش‌ روی مخاطبان قرار داده است. در این بخش مباحثی مانند احترام به پدر و مادر، وظایف اخلاقی فرزندان در مقابل والدین، مفاسد اجتماعی و اهمیت حقوق والدین از نظر قرآن کریم به چشم می‌خورد.
«آثار و برکات اسماء الحسنی» و «خواص و فضایل آیات قرآن کریم» دو بخش دیگر این کتاب را تشکیل می‌دهند.
مؤلف، در بخش پاپانی کتاب را با عنوان‌های «دستورالعمل‌های شگفت‌انگیز» و «رساله حقوق امام سجاد (ع)» آورده است. وی در بخش «دستورالعمل‌های شگفت‌انگیز» تحولات معنوی و اخلاقی، سلوک عرفانی و دستورهای عملی استادان اخلاق و بزرگان دین را در اختیار خوانندگان قرار داده است.
 «2001 دستورالعمل مجرب قرآنی: همراه با زندگی‌نامه و دستورالعمل‌های عرفانی آیت‌الله شیخ حسنعلی نخودکی» با مقدمه شیخ محمدباقر حسن‌زاده،  به همت انتشارات سیمرغ خراسان منتشر شده است.نظرات کاربران

ali
۱۳۹۶/۰۶/۱۸
بسیار بسیار ضعیف؛؛اصلا ربطی به کتاب ندارد
علی
۱۴۰۰/۰۶/۲۷
لااقل یک صفحه از کتاب را بگذارید،تا پولی را که گرفتید حلال باشه، امسال شما باعث میشن که کلمه(اعتماد)بی معنی بشه،واقعا واقعا متاسفم . . .
الناز
۱۳۹۹/۰۱/۲۳
کاملن بی ربط حیف سه هزارتومن
کبریا
۱۳۹۸/۰۲/۲۶
ااصل کتاب نزدیک ۶۰۰ صفحه است چرا اطلاعات درستی نمیدید به مردم ، بعد از خرید کتاب باید متوجه بشم که چند صفحه از کتاب رو برای فروش گذاشتید؟
مصطفی
۱۳۹۵/۰۹/۲۲
سلام و دستتون درد نکنه