زیارت عاشورا-ترجمه کامل فارسی امام

زیارت عاشورا-ترجمه کامل فارسی امام

نسخه v۲.۰
+۱۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۵
مگابایت
حجم

" ثواب خواندن زیارت عاشورا پس از سلام بر امام حسین و دو رکعت نماز، این است که هزار هزار سیئه از مومن محو می‌شود و هزار هزار درجه بالا می‌رود. همچنین کسی که این زیارت را بخواند، از کسانی خواهد بود که در رکاب امام حسین به شهادت رسیده‌اند و در درجات آنها هم شریک می‌شود"

-به عنوان یک مسلمان شیعه باید حتما زیارت عاشورا را با خود داشته باشید تا از شما محافظت کند. باید همیشه آن را بخوانید و یاد امام حسین (ع) را در دل زنده نگه دارید.

ثواب زیارت عاشورا

روایاتی درباره قرائت زیارت عاشورا از معصومان صادر شده است. در روایتی که علقمه بن محمد حضرمی از امام باقر (ع) نقل کرده است، ثواب خواندن زیارت عاشورا پس از سلام بر امام حسین و دو رکعت نماز، این است که هزار هزار سیئه از مومن محو می‌شود و هزار هزار درجه بالا می‌رود. همچنین کسی که این زیارت را بخواند، از کسانی خواهد بود که در رکاب امام حسین به شهادت رسیده‌اند و در درجات آنها هم شریک می‌شود و همچنین در ثواب تمام انبیا، رسولان و هر کس که امام حسین را از روز شهادتش زیارت کرده است.[۱] چنانکه علقمه از امام باقر (ع) نقل کرده، امام پنجم شیعیان بعد از نقل این زیارت فرمود: «ای علقمه! اگر توانستی هر روز از عمرت حسین (ع) را با این زیارت، زیارت کنی، این کار را انجام بده، پس برای تو ثواب تمام این زیارت است.»

امکانات برنامه:

  • تنظیمات اندازه متن
  • تنظیمات رنگ متن
  • با ترجمه کامل فارسی
  • میحط زیبا و گرافیکی

از نظرات خوب شما نهایت تشکر را داریم و با نظرات خوبتان از ما حمایت کنید.

التماس دعا -سیدی

logo-enamad logo-samandehi