۵۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶
مگابایت
حجم

با ابزارک تمام ابزارهای کاربردی و اطلاعات عمومی را یکجا و در یک برنامه با کمترین حجم ممکن خواهید داشت. ابزارک ، یک جعبه ابزار کاملاً رایگان بوده و شامل 33 ابزار کاربردی در زمینه های مختلف اما در یک toolbox می باشد.


هدف از ایجاد این نرم افزار، ایجاد یک برنامه جعبه ابزار حرفه ای و قوی می باشد که پوشش دهنده بسیاری از نیازهای کاربران استفاده کننده باشد، لذا در نسخه اولیه این نرم افزار چند ابزار کاربردی تهیه و گنجانده شده است. ما در شرکت مهندسی ارزش قصد داریم با توجه به پیشنهادات و درخواست های کاربران این ابزارها را توسعه دهیم بنابراین پیشنهادات و ایده های خود را برای توسعه و اضافه کردن ابزارهای دیگر به این مجموعه، از طریق ایمیل منتقل نمائید.


فراموش نکنید که امتیاز به برنامه و نوشتن نظر در بهبود برنامه، در توسعه ابزارهای مورد نیاز شما به ما کمک خواهد کرد. لیست موارد موجود در جعبه ابزار ابزارک را در زیر ببینید:


بررسی و کنترل اضافه یا کمبود وزن BMI


محاسبه فاصله شهر ها


میانبر تماس سریع


مبدل عدد به حروف


مبدل تاریخ های مختلف


قطب نما


تراز و ابزار بررسی زاویه سطوح


آینه با افکتهای جالب


تنظیمات صدا


دفترچه یادداشت سریع


ماشین حساب مهندسی


کرنومتر و تایمر لرزشی


جهان نما و اطلاعات کشور های دنیا 


پلاک یاب خودرو


بررسی شهرستان افراد از روی کد ملی


نقشه مترو و اتوبوسهای شهری بی آر تی BRT


چراغ قوه رنگی


ابزار نمایش محل تماس مخاطب


لیستی از لینک های مفید و کاربردی


ابزار اشتراک گذاری اطلاعات 


لیست خرید سریع


بارکد اسکنر (بارکد خوان)


ابزار خرید اینترنت همراه و شارژ


آموزش تهیه غذاهای سریع


لیست پیامک مناسبتی 


یاد آور


خواص گیاهان دارویی


چالش بینایی (تست رنگ)


قبله نما


ساعت جهانی 


 


 


 


ابزارک در رسانه ها


گویا آی تی- ابزارک، کامل ترین اپلیکیشن ابزارهای کاربردی اندروید


بارها گفته ایم که گوشی ها و تبلت های هوشمند به منزله ی یک جعبه ابزار کامل برای کمک رسانی به عرصه های مختلف زندگی به شمار می آیند. گوشی ها به کمک اپلیکیشن های مخصوص به خود می توانند انتظارات شما را از کاربرد وسیع خود برآورده کنند. بهترین راه این است که ابزارهای کاربردی و مورد نیازتان را به صورت یک جا در یک جعبه ابزار کامل در اختیار داشته باشید و آن ها را مدیریت کنید. گویا آی تی امروز به شما یک جعبه ابزار اندرویدی معرفی می کند که با نام ابزارک شناخته می شود اما این جعبه ابزار کم حجم و کوچک در بردارنده 33 ابزار بزرگ و پر کاربرد است که مطمئنا شما روزانه به آن ها نیاز پیدا خواهید کرد. 


 


بانکی دات آی آر - معرفی نرم‌افزار جعبه‌ابزار اندرویدی ابزارک


اگر از آن جمله کاربرانی هستید که دائما در کافه بازار به دنبال، برنامه های مختلف می گردید و در پی شناسایی و نصب ابزار های مختلف هستید، مطمئنا نام جعبه ابزار اندرویدی، و یا ابزارک را بار ها شنیده اید. ابزارک یک پک کامل 33 تایی از نرم افزارهای پر کاربردی است که فارغ از دسته بندی های مختلف کاربران اندروید، توسط عموم مردم بارها مورد استفاده قرار گرفته و می گیرد. ما امروز تصمیم داریم که جزئیات این جعبه ابزار را به طور جزیی مورد بررسی قرار دهیم.


 


این لحظه - با ابزارک ۳۳ نرم افزار را با هم نصب کنید!


نرم افزارهای Android toolbox یا جعبه ابزار اندرویدی یکی از موضوعاتی است که در سال‌های اخیر مورد توجه کاربران گوشی‌های اندروید قرار گرفته است که دلیل آن هم تنوع ابزارهای کاربردی ارائه شده تنها توسط یک جعبه ابزار بی نظیر مثل ابزارک است. گاهی اوقات وقتی  قصد داریم یک نرم‌افزار را روی گوشی‌مان نصب کنیم، نگران حجمی هستیم که قرار است این برنامه در گوشی ما اشغال کند. شاید یکی از دلایلی که ما را بارها از نصب نرم‌افزارهای خاص منع می‌کند، همین موضوع حجم باشد. حالا فرض کنید به چنین فردی پیشنهاد دهیم که ۳۳ نرم افزار را با هم نصب کند! 


 


logo-enamad logo-samandehi