چگونه طلا بخریم ؟‌

چگونه طلا بخریم ؟‌

نسخه ۴.۱
۱۰
نصب فعال
کتاب‌ها و منابع
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

همانگونه که میدانید "طلا" از گذشته تا کنون در میان خانواده های ایرانی از جایگاهی ویژه برخوردار بوده است. بگونه ای که علاوه بر استفاده بعنوان زیورآلات , ازآن به چشم پس انداز و پشتوانه نیز یاد میشود که میتواند در مواقع ضروری گره گشای مشکلات مالی خانواده باشد .
اما چند سالی است که بعلت گرانی طلا و به تبع آن بالا رفتن اجرت ساخت زیورآلات و نیز اضافه شدن مالیات بر ارزش افزوده , میل به خرید طلا در میان  مردم با کاهش شدیدی مواجه شده است.همچنین ترس از ضرر احتمالی در هنگام فروش طلا و جواهرات باعث گردیده است که خریداران با دقت و وسواس بیشتری اقدام به خرید نمایند .
در همین راستا و با صرف زمانی در حدود 3 سال کتابی با عنوان "چگونه طلا بخریم"  تهیه و تنظیم شد تا بتواند پاسخگوی سوالات هموطنان عزیزمان در حوزه طلا و جواهر باشد.

در این کتاب تلاش بر آن بوده است تا با زبانی  کاملا ساده , روان و قابل فهم برای عموم مردم , تمام مطالب مربوط به این فلز گرانبها شرح داده شود که از آن بین میتوان به موارد زیر اشاره داشت :
* آشنایی با انواع سکه های طلا به همراه عکس , مشخصات و جزئیات ظاهری آنها
* محاسبه قیمت طلا بوسیله نرخ دلار و اونس جهانی
* آشنایی با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی
* طلا و پاسخ به سوالات شرعی
* آموزش تمامی فرمولهای رایج در حرفه طلافروشی با ذکر مثال
* و انواع مطالب مفید و خواندنی دیگر بهمراه تصاویر رنگی

اما با توجه به اتمام کتابهای چاپ اول و بخصوص قیمت نسبتا بالای هر جلد کتاب پس از رسیدن به دست خوانندگان (بعلت استفاده از کاغذ مرغوب , چاپ تمام رنگی , هزینه ارسال پستی و ... ) تصمیم گرفته شد تا نرم افزار اندروید این کتاب را ارائه نموده تا علاوه بر کاهش فوق العاده در قیمت , توانسته باشیم به کمک این اپلیکیشن اطلاعات مورد نیاز را به دست مردم عزیزمان در سراسر کشور برسانیم .
همچنین یادآوری میشود این نرم افزار علاوه بر عموم مردم , برای آن دسته از همکارانی که به تازگی وارد حرفه طلا و جواهرفروشی گشته اند و نیز کارآموزان رشته فروشندگی طلا و جواهر کاربردی خواهد بود .

logo-enamad logo-samandehi