مشکل گشا

مشکل گشا

نسخهٔ ۲.۱.۳
+۱۰۰ هزار
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
مشکل گشا

مشکل گشا

پردازشگران ثامن
نسخهٔ ۲.۱.۳
+۱۰۰ هزار
نصب
مذهبی
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

با مشکل گشا شاهد معجزات بی شمار خداوند قادر و توانا در زندگی هرروزه خود باشیم

((دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی))

"وقال رَبُکم اَدعُونی اِستَجِب لَکُم" خداوند گفت مرا بخوانید تا شما را اجابت کنم.

در این راستا ما تمامی تلاش خود را کرده ایم تا موجبات این امر را فراهم آوریم.

- از این رو متن بیش از یکصد دعا و نیایش به درگاه خداوند یکتا را که شامل :

.دعای گشایش بخت 

.دعای رهایی از قرض ها

.دعای ایجاد محبت بین زن و شوهر

.دعای فروش ملک یا زمین 

.دعای افزایش ثروت

.دعای بچه دار شدن

.دعای شفای مریض

.دعای چشم زخم

.دعای بیمه کردن خود در سفر 

.دعای دفع دشمن قوی و ...

را که در قرآن کریم و در کتب جامع و اصیل اسلامی که از پیامبر اکرم(ص)، ائمه اطهار(ع) وبزرگان اسلام نقل شده است وبدان بسیار توصیه شده را در بخش حاجات و شفاء گرد هم آوردیم تا در صورت پیش آمدن مهّم یا مشکلی خیلی راحت و آسان دست به دعا و درخواست از خداوند بخشنده و مهربان برداشته واز او حاجتمان را بخواهیم .

-خداوند، به قرائت کننده قرآن، پاداشی بزرگ خواهد داد. پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله  فرموده‌اند: هرکس برای رضای خدا و آگاهی عمیق در دین، قرآن بخواند، ثواب ملائکه و انبیا و رسولان را خواهد داشت.لذا در بخش خواص آیات خواص قرآن کریم خواصی که در باب سوره های قرآن کریم از بزرگان دین نقل شده را برای شما عزیزان به تفکیک سوره آماده نمودیم تا بتوانید از فضایل بی پایان این کتاب آسمانی بهره مند گردید.

- احادیث و سخنان پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) همیشه بهترین چراغ برای پیمودن تاریکی های زندگی بوده وهست و خواهد بود.

ما نیز سعی کردیم  در بخش چهل حدیث که شامل :

.چهل حدیث در مورد ازدواج

.چهل حدیث در مورد تربیت فرزند 

.چهل حدیث در مورد ثروت

.چهل حدیث در مورد حجاب

.چهل حدیث در مورد کار

.چهل حدیث در مورد امر به معروف و نهی از منکر

.چهل حدیث در مورد صلوات و ...

می باشد قطره ای از دریای سخنان گهربار سرورانمان را برای شما گردهم آوردیم تا همانند گنجینه ای با ارزش همیشه و خیلی راحت و آسان در دسترس و همراه شما باشند.

- نماز پایه و اساس دین است و به انجام تعقیبات نماز در قرآن کریم و همینطور به دفعات در احادیث ائمه اطهار(ع) توصیه شده و انجام آن را مایه قرب به خداوند و سلامتی و افزایش رزق و روزی شمرده اند. 

ما در بخش تعقیبات نمازهای یومیه وسیله ی آن را فراهم کرده ایم که پس از اقامه نماز در هر مکان و زمان به راحتی بتوانید تعقیبات نماز را به جا آورید و از فضلیت های بیشمار آن بهره مند گردید.

- قمر در عقرب یکی از علمی ترین مباحثی است که در دین عزیزمان اسلام بدان بسیار تاکید شده و به انجام ندادن بسیاری از کارهای مهم مانند انجام خواستگاری، خرید و فروش منزل و یا معاملات مهم، ازدواج و بسته شدن نطفه در این ایام خاص بسیار تاکید شده است. در بخش تقویم قمر در عقرب سال 1396 تاریخ این ایام را برای شما گردآوری کرده ایم تا به راحتی و همیشه از آن مطلع باشید.

- بردن نام خداوند آرامش بخش و اطمینان بخش  دل ها و جان ها است.  با استفاده از بخش ذکر ایام هفته شما می توانید دهان و روح خود را با نام خداوند مهربان و بخشنده شیرین کنید و از فضیلت آن قلب و جان و وجود خود را بهره مند سازید.

-در بخش تقویم مناسبت های مذهبی سال  شما میتوانید از تاریخ روزهای با مناسبت خاص مطلع باشید.

-بخش  زیارت نامه  جهت رفاه حال شما سروران گرامی گردآوری شده تا همیشه بتوانید متن زیارتنامه ائمه اطهار علیهم  السلام را همراه خود داشته باشید و از فیض خواندن آنها بهرهمند شوید.

- در بخش جستجو شما می توانید واژه مورد نظر خود را در بخش های مختلف بیابید.

امید آن است که سعی و تلاش ما در راستای گردآوری این مطالب به نیت نزدیکی به خداوند قادر و توانا مورد قبول درگاه حق و مورد توجه و استقبال شما عزیزان و سروران گرامی قرار بگیرد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما سروران گرامی برای بروز رسانی های بعدی برنامه مشکل گشا هستیم.خواهشمندیم ما را در این راستا یاری فرمایید

نظرات کاربران - ۲۱۹ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عشقیم ابوالفضل
عشقیم ابوالفضل
۱۴۰۱/۰۶/۲۹
👍خوبه سلام لطفا همگی لایک کنید جان عزیزهاتون توروبه امام حسین(ع) قسم این نظر رو لایک کنید ممنونم من همه نظرها رو لایک کردم الان
عالی
عالی
۱۴۰۱/۰۶/۱۵
عالی
علی پورحزبه
علی پورحزبه
۱۴۰۱/۰۴/۲۷
خیلی عالی