روش صحیح اجرای کنفرانس در کلاس درس

نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۱٫۷ مگابایت
نسخه سخنران حرفه ای شو

توضیح

آموزش سخن رانی و فن بیان و شیوه ی صحیح اجرای کنفرانس در کلاس


( برای داشجویان - دانش آموزان و سایر)


چطور در کلاس کنفرانس اجرا کنیم ؟


چطور صحبت کنیم ؟


چطور شروع به سخنرانی کنیم ؟


اینها سوالاتی هستند که در مواجه با موضوع کنفرانس و سخنرانی در ذهن ما بوجود میاد و شروع به پرسشگری میکند .! خب ...


داشتن فن بیان و شیوه ارايه ی کنفرانس و نحوه صحیح و برنامه ریزی شده سخنرانی یا سخن گفتن یکی از موارد مهم برای سخنرانان و برگزارکنندگان کنفرانس می باشد.


برای داشتن فن بیان خوب باید اصول آن را فرا بگیرید تا بتوانید یک صحبت تاثیر گذار ارايه دهید. همچنین از عوامل مهم در برگزاری و ارايه کنفرانس (چه اینکه کنفرانس های کلاسی برای دانش آموزان و دانشجویان باشد  و چه اینکه سایر کنفرانس ها ) باز هم باید اصولی را رعایت کرده و فرمول های خاص هر چند ساده ولی کاربردی را باید در شیوه ی ارايه بکار بست.


در این کتاب شما با مقوله ترس در سخن رانی (ترس از جمعیت و ..)و راه های کنترل ترس را خواهید آموخت . به دلیل اهمیت موضوع ترس از سخنرانی که اکثرا با این پدیده کهن درگیر هستند در بخش ابتدایی کتاب قرار دادایم تا در ابتدا با مشکل ترس از سخنرانی آشنا شده و زودتر ترس از سخنرانی را کنترل نمایید.


در بخش های بعدی با شیوه های سخنرانی و چگونه خوب صحبت کردن را خواهید آموخت و در ادامه با فن بیان و شیوه های اصولی فن بیان آشنا شده و در پایان نیز با بخش شیوه صحیح کنفرانس دادن در کلاس آشنا خواهید شد.  


با مطالعه این کتاب با اصول و قواعد سخنرانی آشنا می شوید و ترس از سخنرانی در جمع و اجرای کنفرانس برای دیگران برای همیشه در کنترل خود خواهید گرفت.


   دانلود کنید 

دسترسی‌ها

  • دسترسی کامل به اینترنت
  • کنترل لرزش
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه