آیدی‌ لیست

آیدی‌ لیست

نسخه ۱.۰.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۱
مگابایت
حجم

به وسیله "آیدی‌لیست" شما می‌تونید تمام اکانت‌هاتون از جمله اینستاگرام، لینکداین و غیره و همچنین لینک‌های مهم‌تون رو در صفحه اختصاصی خودتون لیست کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید.


نحوه چگونگی کار


بعد از نصب برنامه پنلی به شما داده خواهد شما که در آن شما می‌توانید به آسانی تمام اکانت ها یا لینک های مورد نظر خود را در آن قرار دهید.


شما می‌توانید لینک اکانت‌هایی مثل اینستاگرام و سایر پیام رسان ها و یا حتی یک لینک دلخواه به وبسایت یا فایل دانلودی در صفحه خود اضافه کنید.


به چه دردی می خوره؟


در قسمت بیو در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام شما تنها یک لینک می‌تونید ثبت کنید. شما می‌تونید تمام لینک‌ها و آیدی‌هاتونو در آیدی‌لیست ثبت کنید و لینک اختصاصی آیدی‌لیست رو قرار بدید.


دیگر امکانات:


آمار پیشرفته : شما می‌تونید در پنل، آمار کلی از دیده شدن صفحه خود و حتی تعداد کلیک روی آیدی یا لینک‌های خود به تفکیک، داشته باشید.پوسته های متفاوت :  شما می‌تونید با انتخاب پوسته و قالب های متنوع صفحه خودتونو از دیگران متمایز کنید.


مشاهده دمو:

idli.st/andromeda


نکته: در صورتی که با سیم‌کارت رایتل در برنامه ثبت‌نام کنید ممکن است کدفعال سازی برای شما ارسال نشود. بهتر است با سیم‌کارت‌های غیر از رایتل یا ایمیل ثبت‌نام را انجام دهید.logo-enamad logo-samandehi