آموزش مکالمه انگلیسی دکتر جعفری

آموزش مکالمه انگلیسی دکتر جعفری

نسخه ۷.۰۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۶
مگابایت
حجم

برنامه حاضر آموزش مکالمه انگلیسی حرفه ای توسط دکتر مهرداد جعفری است.

انگلیسی را همانند استاد دکتر مهرداد جعفری صحبت کنید، روان و زیبا.

استاد مهرداد جعفری برای اهل فن و اساتید زبان انگلیسی نامی شناخته شده و معتبر است. استاد مهرداد جعفری دارنده مدرک دکترای حرفه ای روش تدریس زبان انگلیسی از دانشگاه Melviz ملویز کانادا و استاد مجرب دوره های تخصصی آموزش زبان انگلیسی اعم از IELTS, TOFEL, GRE, MCHE, MSRT, EPT و DET می باشند.

اپلیکیشن حاضر به روش تدریس دیجیتالی شما را در مکالمات زبان انگلیسی توانمند می سازد. در حدود ۳۰۰۰ دقیقه مکالمه و آموزش ویدیویی با موثرترین روش آموزش تمام نیازهای شما را در مسیر یادگیری برآورده خواهد کرد.

دکتر مهرداد جعفری سالها مجری دوره های آموزشی کمبریج بوده و تجربه ای گرانبها در این زمینه کسب نموده اند.

ایشان دارنده ۴ چهار نوبت نمره ۹ آکادمیک IELTS می باشند، افرادی که در این حوزه فعالیت حرفه ای می کنند به خوبی به اهمیت و ارزش نمره ۹ آکادمیک در هر چهار مهارت واقف هستند.

در زمینه تدریس حرفه ای ایشان سالها استاد دانشگاه بین المللی والنگانگ Wollongong دوبی، استاد دانشگاه MMU مالزی، دانشگاه جندی شاپور، جامع علمی کاربردی، تربیت معلم، استاد دانشگاه چابهار LSE و Gold Smith با سمت مسول دپارتمان زبان انگلیسی دانشگاه بوده اند.

استاد مهرداد جعفری به واسطه تسلط بسیار بر مکالمات زبان انگلیسی و تسلط بر معانی حقوقی و تخصصی در قرارداد های بین المللی، مدرس و مترجم شخصیت های بزرگ کشوری و لشکری، پتروشیمی، وزارت نفت و غیره بوده اند.

دانشگاه تاجیکستان به پاس زحمات ایشان به صورت افتخاری به ایشان مدرک دکترای MBA و DBA اعطا کرده است.

اگر قصد دارید به صورت روان انگلیسی صحبت کنید با استاد مهرداد جعفری همراه شوید. همچنین سالها تجربه ایشان به عنوان ممتحن در کشورهای آذربایجان، گرجستان و ارمنستان می تواند برای کسانی که قصد گرفتن نمره بالا در آزمون IELTS را دارند، گنجینه ای از تکنیک ها و نکات برجسته باشد.


به امید موفقیت کاربران عزیز

logo-enamad logo-samandehi