Blood Group A

Blood Group A

Version 1.1
100
Active installs
Health & Fitness
Category
3
MB
Size

این برنامه جایگزینی برای توصیه های درمانی پزشکان ، یا متخصصان تغذیه نمی باشد،بلکه تنها ارایه دهنده یکسری اطلاعات و پیشنهادات جهت کمک به خواننده است تا به همراه توصیه های پزشک مربوطه و متخصصان تغذیه طی روندی دو طرفه ،به وضعیتی مطلوب دست پیدا کنید.

گروه خونی یکی از چندین متغیر مورد تأیید علم پزشکی مثل مو و یا رنگ چشم است . بسیاری از این متغیرها مانند اثر انگشت و بیشتر تجزیه و تحلیل هایی که اخیراً بر روی DNA انجام می شود توسط دانشمندان پزشکی قانونی و یا جرم شناسان همانند پژوهشگرانی که درباره ی دلایل بروز بیماری ها و راه حل های درمان آن ها تحقیق می کنند،استفاده می شود.هر قطره از خون به اندازه ی متغیر های دیگر مهم و پر معنی است؛در بسیاری از جهات ،همین قطره خون،معیاری مفیدتر و مؤثرتر به شمار میرود.پس تجزیه و تحلیل گروه خونی امری منطقی بوده و آموختن اطلاعاتی که از آن به دست می آید بسیار ساده و پیروی از آن،از آنچه که فکر می کنید هم آسان تر است.من این روش را به شمار کثیری از پزشکان آموخته ام،کسانی که بارها اعتراف کرده اند که با انتقال این اطلاعات به بیماران و پیروی آنها از این دستور العمل ها، به نتایج بسیار خوبی دست یافته اند.

در این برنامه تلاش شده برنامه ها و توصیه های مناسبی برای گروه خونی A ارایه شود،با رعایت راهکاره های توصیه شده به سلامت خود بیشتر اهمیت دهید.

logo-enamad logo-samandehi