عشق تعطیل نیست (کلید عشق)

عشق تعطیل نیست (کلید عشق)

نسخه ۱.۳
۱۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۵
مگابایت
حجم

معمولا در ابتدای آشنایی ، ما به دنبال روشهایی برای یافتن روحیات طرف مقابل هستیم و صحبتهایی در مورد رنگ و خواننده مورد علاقه و ... میشود . هرچند این سوالات می تواند کمی ما را با سلایق یکدیگر آشنا کند اما نه فیلسوفانه و نه متفکرانه هستند ، اینها باعث آغاز صحبت میشوند اما باعث آغاز یک دوستی ، صمیمیت یا احساس نخواهند شد

25 فوریه 2015 با انتشار مقاله و نتایج تحقیقات دکتر ارون در نشریه نیویورک تایمز ، بزرگترین چالش عشق در جهان به وقوع پیوست .
چالشی که در آن با درمیان گذاشتن پاسخ 36 پرسش و 4 دقیقه نگاه کردن به هم عاشق یکدیگر خواهید شد !!
به گفته دکتر ارون : هر دو نفری می توانند عاشق هم باشند .

با این برنامه کلید عشق همراه شماست و عشق تعطیل نیست !
چالش جادویی 36 پرسش عشق . پدیده ای که میلیون ها نفر را درگیر خود کرده است .

لطفا توضیحات را کامل بخوانید :
منبع ما کاملا معتبر و بر اساس نشریه معتبر نیویورک تایمز است
http://www.nytimes.com/2015/02/15/style/the-36-questions-an-answer-to-their-prayers.html
این ویدئو را هم ببینید
http://www.aparat.com/v/LkUJt

خوب پس حالا مطمئن باشید که با یک چالش علمی کاملا موثق طرفید نه با تست های ساده و خنده دار نشریات زرد . اگر هنوز هم شک دارید یه جستجوی ساده در اینترنت و اپلیکیشن های گران قیمت انگلیسی را ببینید و با این برنامه و امکانات بسیار بیشتر آن مقایسه کنید.

برویم سر اصل مطلب (حتی اگر این برنامه را نمیخواهید ، خواندن مطالب زیر را به شما توصیه می کنیم )

پیشینه علمی سوالات دکتر آرون

دکتر آرون پس از تحقیقات 20 ساله 36 پرسش را به عنوان یک چالش منتشر کرده که هر دو نفری را عاشق هم می کند
بیش از 20 سال پیش،دکتر روانشناس آرتور آرون ، تصمیم میگیرد دو غریبه را در آزمایشگاه خود ،عاشق هم کند .چیزی که او از آن به عنوان عشق مدرن تعبیر میکند . او در این اواخر نتیجه تلاش موفقیت آمیز خود را در قالب 36 سوال مطرح کرد . دکتر آرون اعتقاد دارد :
اگر دو نفر این پاسخ این سوالات را با هم در میان بگذارند ، و پس از سوال آخر 4 دقیقه به چشمان هم خیره شوند . عاشق یکدیگر میشوند !
به یاد داشته باشید طرح این سوالات و پاسخ به آن ،یک طلسم یا یک سحر نیست که به محض پایان کار شما جادو شوید ! اما به گفته دکتر آرون ، پس از طی این چالش ، میزان احساس و صمیمیت و دوست داشتن به طور مثال زدنی در طول زمان افزایش می یابد . سوالات در نگاه اول کمی مسخره به نظر میرسد اما زیبایی تمام سوالات به طرح حرفه ای آنها و بیان هزاران نکته و کلید و راز در میان پاسخ ها است .شما شاید به یک سوال جواب می دهید اما در عمل پاسخ به تمام سوالهایی است که در مورد شریک زندگی تان وجود خواهد داشت .
سوالاتی که اکنون " مندی لن ، نویسنده نیویورک تایمز " بر اساس تجربه آن ، نه تنها آن را پذیرفته که آن را در نیویورک تایمز منتشر کرد .مندی لن با انتشار این مطلب در اواخر دی ماه 1393 ، در وبلاگ مندی لن ، وی انتظار داشت تا همان چند صد نفر مخاطب خود را داشته باشد ، اما به ناگاه با 8 میلیون کاربر مشتاق مواجه شد . بنا براین تصمیم گرفت آن را درنیویورک تایمز منتشر کند . به محض انتشار این مطلب ،تمامی شبکه های تلویزیونی بین المللی از جمله mbc , bbc , … این رویداد را پوشش دادند و اکنون چالش 36 پرسش ، با عنوان سقوط در عشق تمامی دنیا را تسخیر کرده است .
بلافاصله پس از پوشش های تلویزیونی و درخواست فراوان کاربران، اپلیکیشن های انگلیسی زبان متفاوتی در بردارنده این سوالات وارد مارکتهای جهانی شدند . ما همه آنها را بررسی کرده ایم و اکنون قدرتمند ترین برنامه چالش 36 پرسش عشق را ، برای اولین بار به زیان فارسی منتشر کرده ایم .

چرا 36 سوال

چون جادوی عاشق کردن است ! به گفته دکتر ارون : سقوط در عشق است !


. تست های عشق می تواند به شما برای قوی کردن پیوند ها با شریک زندگی تان کمک کند. البته این در مرحله ای است که شما شریک زندگیتان را یافته باشید . دکتر آرون مدعی است شریک شما پشت پاسخ این 36 سوال مخفی شده . پس اینها را با او در میان بگذارید !

اینجا لازمه جواب چند تا سوال متداول رو بدم . اول اینکه ما در ترجمه سوالات کاملا امانتدار بودیم ، و خوشبختانه هیچ سوالی که منافات با فرهنگ ما داشته باشه در لیست سوالات دکتر ارون نبود . دوم اینکه ممکنه بگید سوالا چقد مسخره ان ! شاید حق با شما باشد اما دکتر ارون میگوید جواب ها هستند که اهمیت دارند ! این یعنی شما باید با جدیت این چالش را دنبال کنید تا به قول دکتر ارون در عشق سقوط کنید .

logo-enamad logo-samandehi