فروشگاه آل کالا وان

فروشگاه آل کالا وان

نسخه ۱.۱.۰
<۱۰
نصب فعال
خرید
دسته
۴
مگابایت
حجم

همانطور که میدانید پرمصرف ترین کالاهای روزانه ما محصولات سوپرمارکتی است. محاسبه زمانیکه در طول روز برای تهیه این کالاها مصرف می‌کنیم تنها زمانی مشخص می‌شود که نحوه خرید خود را تغییر دهیم.


تیم آل کالاوان با سالها تجربه در حوزه کالاهای تند مصرف سعی دارد تا شرایطی را به منظور تسهیل در خرید و تامین سبد کالای شما بوجو دآورد.


سوپرمارکت آنلاین آل کالاوان باتنوع بیش از2500 محصول و با ارسال رایگان به سراسر شهر کرج و مناطقی از شهر تهران (برای سفارشات بیش از30000تومان) حتی درروزهای تعطیل سعی می‌کند علاوه بر کمک به كاهش آلودگي هوا،تجربه خریدی آسان و دلپذیربرای مخاطب به وجود بیاورد. انتخاب زمان ارسال سفارش و روز آن از مزایای بزرگ آل کالا وان است و این امکان را به مشتری میدهد تا برنامه روزانه و خرید خود را کاملا مدیریت کند. محصولات دراین اپلیکیشن همگی تازه و با تاریخ ‌های به روز میباشند که به ماکمک می‌کند بتوانیم محصولاتی نظیرگوشت و مرغ و ماهی تازه را در کنار میوه وسبزیجات وحتی محصولات لبنی در اختیارداشته باشیم.


ازدیگر مزایای آل کالاوان،گارانتی کیفیت محصول می‌باشد،که شامل بازگشت وجه یا تعویض محصول درصورت عدم رضایت مشتری ازنوع بسته‌بندی محصول یا ایرادی درقیمت و کیفیت می‌باشد.


ما مفتخریم با ارایه بهترین و معتبرترین برند‌ها ازتامین کنندگان داخلی سلیقه و نیازتمام مشتریان را پوشش دهیم.


آل کالاوان تلاش می‌کند با ارائه این خدمات تجربه خرید متفاوتی را برای مشتری به وجود بیاورد.

logo-enamad logo-samandehi