زیارت امین الله صوتی (4 مداح)

زیارت امین الله صوتی (4 مداح)

نسخه
۵۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۶
مگابایت
حجم


به نام خدا


 


نرم افزار زیارت امین الله با صوت دلنشین چهار مداح معروف همراه با متن و ترجمه برای شما سروران و مهدی یاوران گرامی آماده دانلود شده است


 


در این نرم افزار از صوت مداحان : محسن فرهمند، میثم مطیعی، مهدی سماواتی و یسد مهدی میرداماد  استفاده شده است.


 


از ویژگی های برتر این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد:


 


عدم نیاز به اتصال به اینترنت


 


محیط گرافیکی زیبا


 


 


 


 امیدواریم  شما عزیزان با نصب این نرم افزار بهره کافی را ببرید


 


ما را نیز از دعای خیرتان بهره مند سازید 


 


 


اين زيارت را «علاّمه مجلسى» از جهت سند، از صحيح ترين زيارات مى داند و مرحوم حاج شيخ عباس قمى (در مفاتيح الجنان) آن را در نهايت اعتبار معرّفى مى كند.
جابر جعفى از امام باقر(عليه السلام) نقل مى كند كه فرمود: پدرم على بن الحسين(عليه السلام) بعد از شهادت پدرش (از فرط غصّه و اندوه و) براى كراهتى كه از حشر و نشر با مردم داشت چند سالى دور از مردم زندگى مى كرد، و گاه به سوى عراق به قصد زيارت پدر و جدّش حركت مى كرد و كسى از آن خبر نداشت، روزى به قصد زيارت اميرمؤمنان صلوات الله عليه حركت كرد و من نيز، همراه او بودم و هيچ جنبنده و صاحب روحى غير از دو ناقه، با ما نبود; وقتى به نجف ـ از بلاد كوفه ـ رسيديم، ديديم كه در مكان خاصّى توقّف كرد و گريست; به حدّى كه محاسن شريفش با اشك چشمش تر شد و گفت: السلام عليك يا اميرالمؤمنين... تا آخر اين زيارت كه خواهد آمد.
در هر حال، سندى كه در «مزار كبير» براى اين زيارت آمده، چنين است: جابر جعفى از امام محمّد باقر(عليه السلام) نقل مى كند كه امام زين العابدين(عليه السلام) به زيارت قبر امير مؤمنان(عليه السلام) آمد و كنار قبر آن حضرت ايستاد و گريست و گفت:


(زیارت امین الله را خواند)
 

logo-enamad logo-samandehi