ورزش در تلویزیون(جدول پخش و نتایج)

ورزش در تلویزیون(جدول پخش و نتایج)

نسخه ۳.۰
۲
هزار
نصب فعال
ورزشی
دسته
۳۴۷
کیلوبایت
حجم

توجه: مشکل جداول لیگ ها برطرف شد، لطفا در صورت مشاهده هر مشکلی در برنامه با ایمیل 12softgroup@gmail.com تماس حاصل فرمایید تا مشکل در اسرع وقت حل شود. با تشکر.


با استفاده از این برنامه ساده و کم حجم میتوانید از زمان دقیق پخش مسابقات ورزشی در سیمای جمهوری اسلامی ایران آگاه شوید. یکی از قابلیت های مهم این برنامه لود سریع آن و مصرف فوق العاده کم اینترنت توسط آن می باشد. در تهیه این برنامه سعی شده از اصل سادگی و کارایی پیروی شود. کارایی برنامه را از تعداد دانلود ها و نظرات کاربران می توان پی برد.


این برنامه امکانات دیگری هم دارد که عبارتند از:


- امکان مشاهده نتیجه بازی ها بصورت لحظه ای


- امکان مشاهده گزارش لحظه ای بازی ها، مانند زنندگان گل، یا دریافت کنندگان کارت زرد و قرمز و ... (با کلیک بر روی نتیجه بازی)


- امکان مشاهده جدول لیگ های ایران و جهان (لیگ برتر جام خلیج فارس، فوتسال، لیگ آزادگان، لیگ برتر انگلیس، بوندسلیگای آلمان، لوشامپیونه فرانسه، لالیگای اسپانیا، سری آ ایتالیا، اردیویسه هلند)


این برنامه با استفاده از اینترنت اطلاعات زمان پخش تلویزیونیه مسابقات ورزشی از جمله زمان پخش فوتبال های ایرانی و خارجی را دریافت و به شما نشان می دهد.


در ضمن این اطلاعات در گوشی شما ذخیره میشود تا هنگامی که دسترسی به اینترنت نداشتید بتوانید از این اطلاعات استفاده نمایید.


در صورت مشاهده هرگونه اشکال در برنامه یا دادن پیشنهاد ایمیل ما در دسترس میباشد.


از حسن توجه شما سپاسگذاریم.

logo-enamad logo-samandehi