علمدار

علمدار

نسخه v۱.۰
۱۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۳
مگابایت
حجم

تیر بر مشک زدند و زجفا خندیدند


یک صدا در همه کرب و بلا خندیدند


تا بسوزد جگر فاطمه و ام بنین


پایکوبان همه با ساز و نوا خندیدند .


تشنه بودم. لبانم چون پوست خرمای خشکیده بود. ما - مردان سپاه کوچک حسین - همه این چنین بودیم. دیرزمانی بود که آب مشکها را بین کودکان و مادران شیرده، تقسیم کرده بودیم. عباس بن علی در این کار از همه سبقت گرفته بود. اکنون چشمانش بی رمق و صدایش گرفته بود. بی شک تشنگی، بیش از همه ما بر کام او نیش می زد اما ....


پنداری دروغ نیست که بگوییم او مادری دلاور و پاک‌سرشت به پاکی فرشته‌ها داشت. لافی گزاف نیست که بگوییم پدرش علی نام داشت و بردن این نام کافی است تا بدانیم از نسل کیست؟


...................


در این اپلیکشین سعی شده زندگینامه حضرت ، از کودکی وی گرفته تا جنگ و .... مرثیه ها ، سخنان دیگر امامان در مورد این حضرت و ... جمع آوری شود .


با تهیه این اپلیکشین تا حدودی خواهیم توانست شجاعت و غیرت این نمونه بارز نشانه های خدا در زمین را درک نمود و مسیر او را هر چند اندک طی کرد تا راه این عزیزان خدا برای همیشه زنده بماند .


قطعا با مطالعه ی زندگی این بزرگواران همانطور که 1400 سال دین اسلام زنده و پایدار ماند همانطور هم برای هزاران سال دیگر استوار خواهد ماند اما با ریشه هایی قوی تر چرا که راه حق را این بزرگواران می پیمودند و قطعا با قدم گذاشتن در مسیر آنها هر چند کوچک خواهیم توانست به گسترش جهان کمک نماییم .

logo-enamad logo-samandehi