شوتر استار (آنلاین) 3D

شوتر استار (آنلاین) 3D

نسخه ۱.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب فعال
ورزشی
دسته
۲۷
مگابایت
حجم

شوتر استار (آنلاین) 3D

-دوستانی که گفتند با نسخه جدید مشکل دارند : مشکل رفع گردید لطفا نسخه جدید را دانلود و امتحان فرمایید.

Shooter Stars 3D (Online)   بازی اندرویدی و آنلاین شوتر استار به انگلیسی ShooterStars3D یک بازی ایرانی زیبا و جذاب یک بازی ترکیبی از دو بازی فوتبال و بیلیارد میباشد!

این بازی اولین بازی سه بعدی در سبک و رده خود بوده و کاملا ایرانی میباشد.سریعتر ثبت نام نمایید تا با بهترین نام اکانت خود را بسازید.

حجم اینترنت مصرفی بازی بسیار بسیار کم بوده و همه عکس هایی که برای اکانت ها قرار داده خواهند شد بیشتر از 3kb نخواهند بود که کمترین حجم برای تصویر میباشد و تصاویر سریعا برای شما باز خواهند شد!


در این بازی زیبا و هیجان انگیز شما میتوانید هم با هوش مصنوعی بازی بازی کنید و هم با بازیکنان آنلاین دیگر در بازی و هم دوستان خود که برای آنها دعوت بازی ارسال نمایید!

شما میتوانید به صورت بینهایت و بدون محدودیت با هوش مصنوعی بازی به بازی پرداخته و برای بازیهای آنلاین و تورنمنت خود را قوی نمایید.

بازی داری سه بخش بوده که در بخش اول که با اسم تک نفره مشخص شده است میتوانید باهوش مصنوعی بازی, مبارزه نمایید.

در بخش دوم هم میتوانید با بازیکنان آنلاین به بازی بپردازید که با نام بازی آنلاین قابل مشاهده است.

و در بخش سوم بازی که به تورنمنت نام گذاری شده است میتوانید در جام شرکت کنید(قابل ذکر میباشد که بخش تورنمنت در حال حاظر با هوش مصنوعی بازی انجام میشود.)

شما در این بازی میتوانید از بین 12 تیم حاضر که تعدادی از آنها شامل : تیم ملی ایران,تیم استقلال,تیم پرسپولیس,تیم تراکتورسازی,بارسلونا,رئال مادرید و تیم منتخب جهان میباشد میتوانید تیم خود را انتخاب نموده و از بین 5 ترکیب موجود یک ترکیب برای تیم خود در هر بازی انتخاب نمایید.

بازی های آنلاین و تورنمنت در مدت زمان 3 دقیقه برگذار خواهند شد ولی در بازی تک نفره که با هوش مصنوعی بازی انجام میشود قادر به انتخاب زمان بین 3 دقیقه ,5 دقیقه و 8 دقیقه خواهید بود.

در بازی ها شما قادر به انتخاب بین سه زمین بازی خواهید بود که شامل : تهران,تبریز و خلیج فارس میباشد. زمین تهران چمن زمین تبریز خاکی و خلیج فارس سالن میباشد.

بازی دارای رتبه بندی بوده و به صورت روزانه ,هفتگی, ماهانه و کل در بخش برترین ها قابل مشاهده میباشد که برای هر رده جایزه ای در نظر گرفته شده است که در همان بخش برترین ها میتوانید ملاحظه نمایید.

از امکانات بازی میتوان به:

 

-امکان ثبت نام و ورود به اکانت با هر دستگاهی(در صورت داشتن رمز عبور)

-امکان ورود به اکانت قبلی حتی در صورت حذف بازی

-امکان انتخاب عکس دلخواه پروفایل از گالری کاربر

-تنظیمات پیشرفته

-امکان تغییر نشانگر بازی به دو حالت عادی و حرفه ای

-امکان ثبت نام و عدم حذف اکانت حتی در صورت حذف بازی

-زمین ها و تیم های مختلف

-امکان تغییر رمز عبور اکانت و... اشاره نمود!

 

امکان اجرای بازی هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین قرار داده شده است تا در صورت عدم دسترسی به اینترنت هم قادر به بازی به صورت تکنفره باشید!

 

امکان اجرای این بازی بر روی سیستم خود را نیز خواهید داشت!


   دانلود بازی برای ویندوز 32,64 بیت!

 

صفحه بازی :

http://shooterstars.ir/

 

logo-enamad logo-samandehi