گورد

گورد

نسخه ۳.۰.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۴۱
مگابایت
حجم

توجه : این بازی دارای صحنه هایی است که برای افراد زیر 12 سال توصیه نمی شود.


 


آپدیت شگفت انگیز! نسخه دوم را از دست ندهید


 


http://ShahinSoft.ir/ghord


 


آدرس بالا صفحه رسمی بازی گورد است و آخرین اخبار ، تصاویر ، اسکرین شات ها ، آرت ورک ها ، جدول امتیازات و توضیحات و راهنمای بازی را در آن مشاهده کنید.


 


 


برای مشاهده تریلر بازی اینجا کلیک کنید(آپارات)در این بازی شما باید یک بزغاله ی کوچولو رو که پاش شکسته از دست گوردهای وحشی نجات بدید!
چجوری؟فقط کافیه با انگشتت روی گوردا ضربه بزنی!
سعی کن سکه های بیشتری جمع آوری کنی تا بتونی با استفاده از سپر های محافظتی امتیاز بیشتری به دست بیاری :)امتیاز بیشتری به دست بیار! امتیاز خودتو را به صورت آنلاین ثبت کن و با هزاران بازیکن در سراسر ایران رقابت کن!! و سرعت عملتو به بقیه نشون بده تا همه بدونن کی قهرمان ایرانه !


 


گورد در چهار مود ، کلاسیک ، بقا ، قهرمان و سرعت عمل شما را به چالش خواهد کشید!


 


در مود کلاسیک همه چیز ساده است : گورد ها رو بکش و هر وقت لازم شد از سپر های محافظتی استفاده کن در آخر هم  هر کسی امتیاز بیشتری به دست بیاورد قهرمان است.


 


در مود بقا اوضاع کمی متفاوت است ، بزغاله شما کمی بیشتر مقاوم شده است و پس از رسیدن گورد ها به او تا زمانی که نوار قرمز رنگ پایین صفحه به انتها نرسد ، زنده می ماند ، در ضمن آیتم جان اضافه هم دارید ، با این آیتم هم می توانید آسیب وارد شده به بزغاله رو به صفر برسونید ، در انتها هم هر کسی بیشترین زمان ممکن را بتواند بین گورد ها دوام بیاورد قهرمان است.


 


در مود قهرمان ، همه چیز مخصوص قهرمان های واقعی است ، شما در یک مرحله سخت تر گیر افتاده اید و هیچ سپر محافظتی هم ندارید ، برای اینکه همه شرایط یکسان باشد تا بتوان مشخص کرد که بدون پول و سکه و سپر چه کسی قهرمان است!


 


در مود سرعت عمل شما را با چالشی هیجان انگیز مواجه می کنیم ! دسته های چند صد تایی گورد بی امان و با حداکثر سرعت به سمت بزغاله می آیند و شما باید هرچه می توانید آنها را نابود کنید! در این مود تمام گورد ها از روبرو به شما حمله خواهند کرد!!


 


تمام امتیازات و نفرات برتر را به صورت جداگانه در آدرس زیر مشاهده کنید :


 


http://ShahinSoft.ir/ghord


 


آدرس بالا صفحه رسمی بازی گورد است و آخرین اخبار ، تصاویر ، اسکرین شات ها ، آرت ورک ها ، جدول امتیازات و توضیحات و راهنمای بازی را در آن مشاهده کنید.-> یه توصیه دوستانه! مراقب شمال غربی باش!** سه نفر اول را در قسمت "جدول امتیازات" در داخل بازی ببینید و صد نفر برتر را در صفحه رسمی بازی گورد*نکته برای ثبت امتیاز باید به اینترنت متصل باشید!


 


نسخه ویندوز فون هم منتشر شد ! از حالا رقابت بین ویندوزفونی ها و اندرویدی ها شروع میشه!!!  ببینیم  کی بیشتر امتیاز  میاره!!!!!


 


برای حفظ سکه ها و امتیازات خود ، فقط کافی است ، نسخه جدید را روی نسخه قبلی نصب کنید.


در صورتی که سکه ها و امتیازات زیادی ندارید ، پیشنهاد می کنیم ابتدا نسخه قبلی را حذف و سپس نسخه جدید را نصب نمایید. 


تغییرات نسخه جدید :


سه مود جدید اضافه شد ( اطلاعات و امتیازات نسخه قبل به مود کلاسیک منتقل شده است)


امکان مشاهده رتبه بازیکن در هر مود


ثبت امتیاز هر مود به صورت جداگانه


امکان مشاهده مجموع امتیاز و تعداد بازیکن های اندرویدی و ویندوزفونی!


رفع مشکل ناسازگاری با اندروید 5


 


 **نکته بسیار مهم : آخرین نسخه گورد به صورت کامل با اندروید 5 سازگار است ، در صورتی که به مشکلی برخوردید به ما اطلاع دهید.


 *** گورد ، گورت یا گوت در زبان ترکی به معنای گرگ است!

logo-enamad logo-samandehi