والیباحال

والیباحال

نسخه ۱.۲.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
ورزشی
دسته
۳۵
مگابایت
حجم

والیباحال شبیه والیبال حرفه‌ای نیست، اما همه می‌توانند با آن سرگرم شوند. چه طرفدار والیبال باشید و چه نباشید (واقعا نیستید؟) می‌توانید والیباحال بازی کنید. والیباحال را می‌توانید تک‌نفره بازی کنید یا اینکه دونفره، در دو حالت ایستاده و نشسته با دوستانتان به بازی بپردازید. هر تیم را نیز می‌توانید با خریدن تجهیزات مختلف قوی‌تر کنید.
اگر می‌خواهید تک‌نفره بازی کنید، می‌توانید تیم‌تان را از هشت تیم برتر دنیا انتخاب کنید، ترکیب دلخواهتان را بچینید و با شش سطح هوش مصنوعی در دو حالت دوستانه و جام حذفی بازی کنید. هوش مصنوعی در حالت سخت، مانند بازیکنان واقعی اضطراب می‌گیرد و هرچه توپ بیشتر بین دو طرف ردوبدل شود، بیشتر ممکن است خطا کند.

www.sargarmidan.com

در رسانه‌ها

والیباحال با گزارش اختصاصی جواد محتشمیان منتشر شد

«والیباحال»، اولین پروژه‌ی رسمی استودیو سرگرمیدن به تازگی در کافه بازار به انتشار رسیده است. بازی با شعار «رویکردی باحال به ورزش»، سعی دارد تا فارغ از پیچیدگی‌های والیبال و با شبیه‌سازی مینیمال این ورزش، آن را به مخاطب ارائه کند.

والیبال با حال | معرفی بازی «والیباحال»

معمولا همه دل‌شان می‌خواهد یک بازی پیچیده بسازند و مکانیک‌های بزرگی طراحی کنند، اما اکثرا توجهی به مینیمالیسم ندارند. یک اثر حتما نباید پیچیده باشد تا سرگرم‌کننده شود و مکانیک‌های ساده هم می‌توانند باعث جذابیت یک بازی باشند. برای مثال به Inside نگاه کنید؛ این بازی حتی یک کلمه متن در طراحی‌اش ندارد و باز هم تأثیر خود را بر مخاطبش می‌گذارد. حال استودیو «سرگرمیدن» با همین رویکرد آمده است تا ورزش را باحال‌تر کند و دید تازه‌ای نسبت به بازی‌های این سبک به وجود بیاورد.

معرفی بازی موبایل والیباحال

استودیو بازی‌سازی «سرگرمیدن» به عنوان اولین پروژه رسمی بازی‌سازی خود، سبک شبیه‌سازی ورزش والیبال را انتخاب کرده است و با شعار «رویکردی باحال به ورزش» بازی موبایل والیباحال را معرفی کرد. هدف این استودیو خلق لحظات شاد و سرگرم‌کننده برای بازیکنان بوده و قصد دارد تجربه‌ای جدید از ورزش والیبال را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد.

logo-enamad logo-samandehi