والیباحال

والیباحال

نسخه ۱.۲.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
ورزشی
دسته
۳۵
مگابایت
حجم

والیباحال شبیه والیبال حرفه‌ای نیست، اما همه می‌توانند با آن سرگرم شوند. چه طرفدار والیبال باشید و چه نباشید (واقعا نیستید؟) می‌توانید والیباحال بازی کنید. والیباحال را می‌توانید تک‌نفره بازی کنید یا اینکه دونفره، در دو حالت ایستاده و نشسته با دوستانتان به بازی بپردازید. هر تیم را نیز می‌توانید با خریدن تجهیزات مختلف قوی‌تر کنید.
اگر می‌خواهید تک‌نفره بازی کنید، می‌توانید تیم‌تان را از هشت تیم برتر دنیا انتخاب کنید، ترکیب دلخواهتان را بچینید و با شش سطح هوش مصنوعی در دو حالت دوستانه و جام حذفی بازی کنید. هوش مصنوعی در حالت سخت، مانند بازیکنان واقعی اضطراب می‌گیرد و هرچه توپ بیشتر بین دو طرف ردوبدل شود، بیشتر ممکن است خطا کند.

www.sargarmidan.comدر رسانه‌ها

والیباحال با گزارش اختصاصی جواد محتشمیان منتشر شد

«والیباحال»، اولین پروژه‌ی رسمی استودیو سرگرمیدن به تازگی در کافه بازار به انتشار رسیده است. بازی با شعار «رویکردی باحال به ورزش»، سعی دارد تا فارغ از پیچیدگی‌های والیبال و با شبیه‌سازی مینیمال این ورزش، آن را به مخاطب ارائه کند.

معرفی بازی موبایل والیباحال

استودیو بازی‌سازی «سرگرمیدن» به عنوان اولین پروژه رسمی بازی‌سازی خود، سبک شبیه‌سازی ورزش والیبال را انتخاب کرده است و با شعار «رویکردی باحال به ورزش» بازی موبایل والیباحال را معرفی کرد. هدف این استودیو خلق لحظات شاد و سرگرم‌کننده برای بازیکنان بوده و قصد دارد تجربه‌ای جدید از ورزش والیبال را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد.


نظرات کاربران

مهدی شریف زاده
۱۳۹۹/۰۴/۱۵
مهدی شریف زاده هستم این بازی عالی بود من که دوست داشتم خنده دار بود باحال هم بود حتما نصب کنید پشیمون نمی شید
یاماچ_کوچووالی
۱۳۹۹/۰۹/۲۸
عالی💙💙💙💙💙💙💙💙
MMD.1400
۱۳۹۹/۰۴/۲۴
عالیه ۵ ستاره کمشه
آریان دیده خانی
۱۴۰۰/۰۳/۳۱
خیلی باحاله
ابوالفضل محمودی
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
عالی
خیر
۱۴۰۰/۰۳/۱۴
لطفا تیم ها و تورنومنت ها رو بیشتر کنین مثل المپیک و باشگاه های آسیا و لیگ باشگاهی اروپا ممنونم یه ستاره نمیدم چون یه مقدار سخته آپدیت کنید
طاها
۱۴۰۰/۰۳/۱۴
عالی
مهرسام
۱۳۹۹/۰۹/۰۱
عالی
سهند
۱۳۹۹/۰۸/۲۹
خوبه
نوید نصیری
۱۳۹۹/۰۸/۱۰
یعنی خداوکیلی این بازی سخته ولی به هر حال بازی خوبیه
طاهر
۱۴۰۰/۰۴/۰۱
خیلی عالیه
مصطفی
۱۳۹۹/۰۹/۱۲
عالی
عرفان
۱۴۰۰/۰۴/۰۹
بازی عالی عالی‌عالی هستش حتما نصبش کنید