تبدیل فیلم به عکس (عکس از فیلم)

تبدیل فیلم به عکس (عکس از فیلم)

نسخه ۱.۰
۱۰،۰۰۰ تومان
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

نرم افزاری جالب برای تبدیل فیلم و به عکس و  می باشد. در واقع این به این معنی است که میتوانید به وسیله این نرم افزار قطعات یک فیلم را به فایل های عکس مثل انیمیشن های متحرک تبدیل کنید و

همچنین قابلیت جالب دیگر این نرم افزار چرخش فیلم ها ، تغییر اندازه رزولوشن فیلم ، تغییر سرعت فیلم و همچنین بریدن یا crop فیلم ها می باشد که مسلما این امکانات در تبدیل عکس به فیلم و برعکس به کاربر کمک شایانی میکند.  و این یعنی کاربر امکان ساخت یک انیمیشن عکسی نیز دارد.

همچنین نرم افزار توانایی های محدودی در افزایش کیفیت فیلم و عکس دارد. نرم افزار از فرمت های AVI / BAYER / BMP / CINE / FLIC / GIF / HAV / JPEG / JP2 / MPEG / OGV / PCX / PNG / PNM / RAS / RGB / TARGA / TIFF / WMV / XPM / AC3 / OGG / WAV / WMA و… پشتیبانی میکند.

ویژ گی برنامه

تبدیل ویدیو به عکس

تبدیل ویدیو به عکس متحرک 

جدا کردن عکس از فیلم

جدا کردن قسمت دلخواه عکس از فیلم-

استخراج عکس از فیلم -جداسازی عکس از فیلم

-تبدیل فیلم به فریم عکس

 توجه این برنامه نسخه اندروید 5 و 4 و 6 تست شده است و لذا روی اندروید 7 سازگار نیست

---------------------

توجه  : کلید واژه های مربوط به برنامه (تمای واژه ها مربوط به خود برنامه میباشد  و اصلاح شده و تکراری نمیباشد و قبلا مورد تیم کافه بازار قرار گرفته است  )

تبدیل ویدیو به عکس- تبدیل ویدیو به عکس متحرک - جدا کردن عکس از فیلم - جدا کردن قسمت دلخواه عکس از فیلمتبدیل فیلم به عکس -جداسازی عکس از فیلم -تبدیل فیلم به فریم عکس - video to photo

 

نظرات کاربران

علی
۱۳۹۷/۰۸/۲۰
روی آندروید ۸.۱ اجرا نشد
saman
۱۳۹۶/۱۱/۱۰
خیلی چرت و‌ پرته . اصلا بالا نمیار