پخش سریع ویدئو

پخش سریع ویدئو

نسخه ۱۱
۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۹
مگابایت
حجم

ویدیوی خود را ۲ و ۴ برابر سریع‌تر پخش کنید و انجام این کار تنها یک لمس نیاز خواهد داشت.


 


قادر خواهید بود ویدیوی خود را ۲ و ۴ برابر سریع‌تر یا آهسته‌تر پخش کنید و انجام این کار تنها یک لمس نیاز خواهد داشت. ویرایش ویدیو همیشه یکی از امور پیچیده و تخصصی در بین کاربران بوده است؛ اما با انتشار اپلیکیشن‌های مختلفی که برای گوشی‌های موبایل ساخته شده‌اند، پیچیدگی این موضوع تا حد امکان پایین آمده است. این روزها حتی کاربران تازه‌کار نیز می‌توانند تنها با چند لمس و به‌سادگی هرچه تمام‌تر، ویدیوها را در حد حرفه‌ای ویرایش کنند. یکی از اموری که در ویرایش ویدیو به کار گرفته می‌شود تغییر سرعت فایل‌های ویدیویی است؛ به‌طوری که برخی مواقع نیاز به تند کردن یک ویدیو و در برخی مواقع نیاز به پخش سریع یک فایل ویدیویی وجود دارد. این موضوع یکی از مواردی بود که به نرم‌افزار‌های تخصصی کامپیوتری نیاز داشت؛ اما با انتشار چند اپلیکیشن کاربردی برای موبایل، انجام این امر نیز در گوشی‌های موبایل و به‌سادگی هر چه تمام‌تر امکان‌پذیر شده است. برنامه افزایش سرعرعت فیلم یکی از معدود اپلیکیشن‌هایی است که به‌طور هم‌زمان قادر است ویدیوی شما را سریع کند.


 


ویژگی‌ها


طراحی زیبای رابط کاربری


امکان تند کردن ویدیو


امکان پخش سریع تا 16 برابر


امکان انتخاب فیلم از گالری یا دوربین


امکان تعیین قسمتی از فیلم یا کل فیلم


امکان تعیین سرعت تند کردن فیلم به‌اندازه‌ی دلخواه


 


توجه این برنامه روی اندروید 4 و 5 تست شه است و روی اندروید  7 سازگار نیست


---------------------------------------------------------------


توجه  : کلید واژه های مربوط به برنامه (تمای واژه ها مربوط به خود برنامه میباشد  و اصلاح شده اسفد 96 و تکراری نمیباشد و موقع انتشار یزنامه مورد تایید کافه بازار قرار گرفته است  )


صحنه تندکردن فیلم رایگان - بهترین برنامه اسلوموشن(صحنه اهسته) - سریع آهسته - -صحنه تند کردن فیلم - --movie -slow motion - slow motion video -  افزایش سرعت فیلم-fsmotion - تغییر سرعت ویدیو -fast motion video


logo-enamad logo-samandehi