ویرایشگر حرفه‌ای عکس

ویرایشگر حرفه‌ای عکس

نسخه ۱.۲.۴
۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱
مگابایت
حجم

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید قسمتی از یک عکس را حذف کنید، بدون اینکه تصویر خراب شود. و یا مشخص شود که آن قسمت را حذف کرده اید. در این صورت چه میکنید؟


اما در این مطلب  نرم افزاری را به شما معرفی میکنیم که کار با آن بسیار ساده است. و توسط آن میتوانید به راحتی یک قسمت از عکس را پاک کنید. قسمت پاک شده با تصویری مشابه زمینه ی آن جایگزین میشود. به این ترتیب عکس خراب نخواهد شد. و هیچ کس هم متوجه حذف شدن آن قسمت از عکس نمیشود.


نرم افزار، برش و یرایشگر عکس  که محیط ساده ای داشته و کار با آن آسان است.رای حذف قسمتی از عکس توسط این نرم افزار، کافیست تا عکس مورد نظر را در نرم افزار وارد کرده و با کمک ماوس دور آن قسمت را خط بکشید و انتخاب کنید. سپس دکمه ذخیره را بزنید تا نرم افزار به صورت اتوماتیک کار را انجام بدهد.


 


برخی ویژگی های  نرم افزار :


- حذف اشیای ناخواسته در یک عکس


- حذف افراد در عکس


- حذف آرم و لوگوهای مزاحم در عکس


- رتوش و بازسازی عکس


توجه این برنامه روی اندروید 4 و 5 تست شده و فقط روی اندروید 7 سازگار نمی باشد


--------------------------------------------------------------------توجه  : کلید واژه های مربوط به برنامه (تمای واژه ها مربوط به خود برنامه میباشد  و اصلاح شده و تکراری نمیباشد و قبلا مورد تایید کافه بازار قرار گرفته است  )


 


ویرایش و کلاژ و فیلتر برای عکس‌های سلفی  - -برش عکس حرفه ای - ویرایش عکس و کلاژساز حرفه‌ای  -  -چسباندن عکس -برنامه چسباندن عکس - برش و چسباندن عکس ها -بریدن و چسباندن عکس - ویرایش عکس - بهترین برنامه ویرایش عکس -  -  -Photo Editor


logo-enamad logo-samandehi